Tarot na Wielkanoc 2023 to rozkład kart, który daje ci odpowiedź na 3 najważniejsze pytania. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o swojej przyszłości, to powinnaś skorzystać z płatnych usług profesjonalnej tarocistki.

Tarot na Wielkanoc 2023 – Cesarz

Fot. iStock/Petchjira

Karta Cesarz wskazuje, że na twojej drodze stanie władczy i stanowczy mężczyzna, którego słowa pomogą ci podjąć ważną decyzję. Będzie miał także znaczący wpływ na stabilizację materialną. Pamiętaj, że jest on tylko doradcą, a wszelkie decyzje musisz podejmować zgodnie z własnym sumieniem. Jeśli twoja sytuacja jest niepewna, dręczą cię myśli i czujesz, że nie masz kontroli nad swoim życiem, to w najbliższych dniach osiągniesz wewnętrzny spokój. 

Zobacz także: 

Tarot na Wielkanoc 2023 – Diabeł

Fot. iStock/Petchjira

Karta Diabeł niesie ze sobą ostrzeżenie. W twoim otoczeniu pojawią się osoby, którymi nie będą kierować dobre intencje. Co więcej, będą chciały wpłynąć na twoje decyzje i przeciągnąć cię na swoją stronę. Nie daj się wciągnąć w gierki, bo wiele na tym stracisz. W finansach czeka cię pomyślność, o ile podejmiesz odważną decyzję. Jeśli jesteś w związku, zwróć uwagę, czy wasza relacja nie ogranicza jednej ze stron. Być może w związku tylko jedna strona w zaspokaja swoje potrzeby. Natomiast jeśli jesteś gotowa na miłość, przed tobą płomienny romans.

Przeczytaj także: 

Zobacz także:

Tarot na Wielkanoc 2023 – Księżyc, pozycja odwrócona

Fot. iStock/Petchjira

Karta Księżyc w pozycji odwróconej wskazuje, że w świąteczny czas będzie dla ciebie niezwykle trudny. Będziesz musiała zmierzyć się z trudnymi emocjami, które pojawią się wraz ze wspomnieniami przeszłości. Najlepiej zrobisz, jeśli podążysz za głosem swojej intuicji. Najważniejsze, aby nie działać wbrew sobie. W miłości zmierzysz się z poważnym problemem. Całkiem możliwe, że twoje złe samopoczucie wynika z tego, że jesteś ofiarą manipulacji. Karta wskazuje rozwiązanie: zdemaskuj krętacza i odetnij się od niego. Na szczęście w kwestii finansów, czeka cię miła niespodzianka.