Klinika Viva-Derm istnieje od ponad 25 -ciu lat. Jej założycielką i właścicielką jest dr Barbara Walkiewicz – Cyrańska, która stworzyła to miejsce z potrzeby piękna i przekonania, że medycyna jest sztuką. Dr Cyrańska bardzo świadomie wybrała studia medyczne i specjalizację z dermatologii. Całą swoją karierę lekarską poświęciła rozwojowi medycyny estetycznej w Polsce i poza granicami naszego kraju. Dotychczasowa oferta kliniki z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej rozszerzona zostanie o inne usługi medyczne, m.in. ginekologię, ginekologie plastyczną, chirurgię plastyczną, endokrynologię, chirurgię naczyniową i urologię. Placówka oferować będzie także zabiegi kliniczne. 

Dzięki tym działaniom dr Cyrańska realizuje wizję holistycznej opieki nad pacjentami rozwijaną od lat w ramach działalności Viva-Derm, gdzie zaprasza do współpracy lekarzy o różnych specjalizacjach. 

Dziś myślenie o jakości i długości życia konsoliduje lekarzy różnych specjalizacji stanowiących zespół Viva-Derm. To mistrzowie sztuki medycznej. Dermatolodzy, kosmetolodzy, a także endokrynolodzy, ginekolodzy i urolodzy dbają o to by cały organizm pacjenta utrzymać jak najdłużej w młodości i sprawności. Celem kliniki jest przywrócenie i utrzymanie równowagi pomiędzy oczekiwaniami psychiki, a możliwościami naszego ciała. Specjaliści Viva-Derm nieustannie się dokształcają i poszerzają wiedzę, będąc jednocześnie na bieżąco z trendami i nowościami w medycynie. „Do naszej oferty wybieramy tylko te zabiegi, które są bezpieczne i skuteczne. Bazując na wieloletnim doświadczeniu jesteśmy w stanie skomponować indywidualną, dającą możliwie najlepsze efekty, terapię slow age” - mówi dr Barbara Walkiewicz – Cyrańska.

W całościowe i spójne podejście do pacjentów wpisuje się też inspiracja sztuką. W nowej siedzibie działa Galeria Viva-Derm, która zainicjowała swoją działalność wystawą Barbary Szubińskiej

W nowej lokalizacji miejsce dla swoich szkoleń znajdzie także Off Label - akademia edukacji medycznej dla lekarzy.

Zobacz także: