Chiromancja, czyli wróżenie z dłoni, sięga historią aż do starożytności. Już wtedy zaczęto fascynować się tą tajemniczą sztuką. Według starodawnej praktyki, ludzkie dłonie potrafią dostarczyć wielu informacji o człowieku, których na pierwszy rzut oka nie jesteśmy w stanie zobaczyć. Większość ludzi posiada sześć linii: linię życia, linię głowy, linię serca, linię losu, linię słońca i linię Merkurego. Jednak niektórzy zostali obdarzeni wyjątkowymi liniami. Jedną z nich jest Linia Anioła Stróża.

ZOBACZ TEŻ: Odczytaj na dłoniach swoje przeznaczenie

Linia Anioła Stróża na dłoni - co oznacza?

Linia Anioła Stróża, inaczej linia Marsa, sprowadza na swoich posiadaczy szczęście. Sprawia też, że osoby nią obdarzone są "chronione" przez nadprzyrodzone moce przez całe swoje życie. Osoby posiadające Linię Anioła Stróża zwykle mają silny charakter i odnoszą w życiu sukcesy. Nie poddają się i są wytrwali w dążeniu do celu. O posiadaczach niezwykłej linii mówi się, że przez całe życie jakaś siła wyższa sprawuje nad nimi opiekę.

ZOBACZ TEŻ:

Co mówi Twoja Aura? Sprawdź, jaki kolor dominuje w Tobie?

Numerologia imion - sprawdź, co mówi o Tobie Twoje imię?

Linia Anioła Stróża - jak sprawdzić?

Tajemnicza linia znajduje się równolegle do linii życia, ale zwykle jest położona bliżej kciuka. Jest krótsza i mniej wyraźna, jednak podobno im jest dłuższa, tym lepiej dla jej posiadacza. Co ciekawe, Linia Anioła Stróża na lewej dłoni pojawia się już w momencie narodzin, w przeciwieństwie do tej samej linii, która na prawej dłoni może pojawić się w dowolnym momencie życia.

Linie na dłoni - co przynosi szczęście?

Jeśli nie zauważyłaś na swoich dłoniach Linii Anioła Stróża, nie musi oznaczać to, że nie masz w życiu szczęścia. Kolejnym dobrym znakiem jest układ linii w kształcie litery M. Mówi się, że jej posiadaczami byli wielcy prorocy i przywódcy.

Oczywiście to tylko wierzenia i należy podchodzić do nich z przymrużeniem oka.

ZOBACZ TEŻ:

Seks we śnie - co oznacza?

Chińskie wróżby - osiągnij swój cel dzięki starochińskiej Księdze Przemian