Ludowe prawdy często mówią o kwiatach oraz ziołach, które przynoszą szczęście, pieniądze, sukcesy i miłość. Wiele z nich ma właściwości magiczne, z których warto skorzystać. Szczególne działanie mają rośliny, które hodujemy w domu. Jedne oczyszczają energię mieszkania, inne przynoszą spokój i wsparcie zdrowia. Są też takie, które mogą zapewnić miłość lub wskazywać, że jest ona bardzo blisko. Pewna roślina przyciąga miłość jak magnes. Poznaj sekrety kwiatów.

Ta roślina przyciąga miłość. Poznaj magię kwiatów

O miłość trzeba dbać tak, jak o kwiaty. Należy je pielęgnować, podlewać i sprawdzać, czy dobrze się rozwija. Przelanie uczuć na rośliny to magiczny sposób na przyciągnięcie bratniej duszy. Ta roślina przyciąga miłość jak magnes. Jeśli pragniesz się zakochać, wypróbuj magię roślin i przekonaj się o jej działaniu.

Zobacz też:

Ta roślina przyciąga miłość. Gdy zakwitnie, zakochasz się na zabój

Roślina, która przyciąga miłość to czerwona oraz różowa azalia. Ten kwiat trzymany w domu poprawia relacje między rodziną, małżonkami bądź kochankami. Jeśli chcesz skorzystać z jego magicznych mocy, by znaleźć swoją prawdziwą miłość, musisz wyhodować ją całkowicie od nowa

  1. Do prac zabieramy się najwcześniej na początku lutego.
  2. Nasiona azalii sadzimy w świeżej ziemi w średniej doniczce, najlepiej z czerwoną osłonką.
  3. Roślinę stawiamy na słonecznym parapecie wewnętrznym, z dala od przeciągów.
  4. Podlewamy około 2 razy w tygodniu.
  5. Gdy roślina wykiełkuje, warto otaczać ją przedmiotami symbolizującymi miłość, np. elementami w kolorze czerwonym.
  6. Kiedy azalia zakwitnie, wróży to idealny czas na zakochanie się i odnalezienie miłości życia.

O azalię, jak o wszystkie kwiaty domowe, należy regularnie dbać. Nie wolno jej przelewać ani przesuszać. Nie należy dotykać części rośliny częściej, niż jest to konieczne, np. przy oczyszczaniu listków z kurzu. Zadbaj również o bezpieczeństwo dla kwiatu od zwierząt domowych i owadów.

Sprawdź też:

 

Zobacz także: