Czy wiesz, że ta z pozoru niewinna czynność może ściągnąć na ciebie nieszczęście? Co więcej, wiele osób popełnia ten błąd.

Przeczytaj także:

Jaka czynność może ściągnąć na ciebie nieszczęście?

Wraz z piękną pogodą coraz więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu. Nie zależnie od tego, czy mamy własny ogród, działkę, czy spacerujemy po parku, możemy nieświadomie ściągnąć na siebie nieszczęście. Ta sytuacja, może mieć realny wpływ na nasze życie. Wszystko przez zaklęte moce i złą energię, jaką generuje huśtawka. Nie ma bowiem znaczenia, czy będzie ona ogrodowa, jednoosobowa, czy w formie bujanego fotela. Zgodnie z  wierzeniami przekazywanymi z pokolenia na pokolenie sama czynność huśtania może być dla nas niebezpieczna, ponieważ ma silne powiązania z mocami nieczystymi. Jak głoszą ludowe przekazy, gdy widzimy poruszającą się huśtawkę, a w okolicy nie ma nikogo, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że dokładnie w tym momencie siedzi na niej czart lub, co gorzej, diabeł. Dlatego też należy zachować szczególną ostrożność, gdy przechodzimy przy huśtawce.

Zobacz także: 

W jaki sposób można uniknąć pecha?

Jeśli przechodzisz obok huśtawki, która z niewiadomych przyczyn się buja, należy zachować szczególną ostrożność. W posty sposób możesz ściągnąć na siebie pecha lub poważniejsze nieszczęście. Szczególnie jeśli znajduje się ona po twojej prawej stronie. Prawa strona jest powiązana z energią brania. W tej sytuacji możesz „zaciągnąć” negatywną energię, której nie tak łatwo się pozbyć. Dlatego, zgodnie z wiedzą naszych przodków, istnieje niezawodny sposób na uniknięcie pecha. Musisz jedynie pamiętać, że:

  • jeśli mijasz huśtawkę po prawej stronie, możesz przyciągnąć do siebie wielkie kłopoty;
  • jeśli miniesz huśtawkę z lewej strony, nie przyciągasz złej energii i jesteś bezpieczna

Lewa strona naszego ciała jest związana z oddawaniem i usuwaniem. Dlatego też nie istnieje żadne ryzyko nieumyślnego przejęcia złej energii, nawet gdyby chciała się ona podstępem przejść na ciebie.

Przeczytaj:

Zobacz także: