W gronie testujących znaleźli się rodzice, single, amatorzy podróży i wypoczynku na świeżym powietrzu, słowem… kobiety i mężczyźni z całej Polski. Każda z osób mogła wybrać jedną z trzech wersji papieru nawilżanego:

  • Rumianek & Aloes – dla zwolenników rumiankowej pielęgnacji i delikatnego zapachu. Wersja zawiera ekstrakty roślinne i kwas mlekowy.
  • Pure – to produkt idealny dla wrażliwców. Jest hipoalergiczny i bezzapachowy. Zawiera kwas mlekowy, czyści i myje tak delikatnie jak woda.
  • Junior – stworzony z myślą o potrzebach najmłodszych. Delikatna dla skóry dziecka formuła, zabawne opakowanie i brzoskwiniowy zapach zachęcają dzieci do samodzielności w toalecie.

Papier nawilżany Velvet, bez względu na wybraną wersję, w pełni spełnił oczekiwania testujących. 100% osób bez wahania poleciłoby go znajomym i domownikom. Testerki podkreślały również, że jest to produkt dla wszystkich, bez względu na płeć czy wiek. Aż 92% ankietowanych zamierza kupić papier nawilżany po zakończeniu testowania, ponieważ stanowi on idealne uzupełnienie codziennej higieny. 

„Produkt nie tyko doskonały w podróży, ale także w warunkach domowych i choć osobliwym jest rozwijanie tematu zastosowania testowanego produktu to przyznaję najbardziej zaskoczyła mnie jego skuteczność. Ktoś mógłby poprowadzić dyskusję na temat związany z jego ceną, ale moim zdaniem skuteczną kontrą w tej sytuacji jest to, że papier ten jest zdecydowanie bardziej skuteczny od zwykłego i zaskakująco doprowadza do oszczędności dzięki działaniu, które wprowadza sytuacje toaletowe w zupełnie nowy wymiar higieny i dobrego samopoczucia z niej wynikającego.”
Ewelina N.

Testujący rodzice dzieci do 2 roku życia zauważyli, że papier nawilżany Velvet jest świetną pomocą w nauce nocnikowania. Z kolei mamy i ojcowie „starszaków” zgodnie twierdzą, że papier nawilżany na stałe zagości w plecakach szkolnych ich pociech

„Dla mnie najpiękniejszy jest zapach! Jest delikatny w dotyku ale idealnie nawilżony . Myślę, że jest dobrą zachętą dla dzieci. Papier Velvet jest bardzo przyjemny i na pewno każda mama będzie zachwycona używając tego papieru przy codziennej toalecie swojego dziecka.”
Marta W.

Nasze testerki zauważyły również, że obecność papieru nawilżanego w damskiej torebce zdecydowanie ułatwia codzienne aktywności i podnosi poczucie pewności siebie

„Największą zaletą papieru nawilżanego jest uczucie czystości i świeżości. Osoby, które nie znają tego produktu myślę że zachęci fakt poczucia czystości, komfortu, atrakcyjności i pewności siebie!”
Anna C.

 
Spora część testujących postanowiła sprawdzić papier nawilżany Velvet poza domowym zaciszem. Okazuje się, że i tutaj sprawdził się on na medal.
 
„Zdecydowanie wygoda używania i "kompaktowość" to największe zalety Velvetu. Dla mnie i mojej rodziny to produkt idealny na krótkie i dłuższe podróże. Daje mi gwarancję świeżości i czystości w każdej sytuacji.”
Zofia E.
Nasi testujący już przekonali się o skuteczności papieru nawilżanego Velvet. Teraz pora na Ciebie!
 

Advertisement