Wybierz się na spacer do parku albo lasu i znajdź naturalny sposób na rozwiązanie swoich problemów. Wiele drzew i krzewów skrywa w sobie magiczne właściwości. Korzystanie z ich mocy oraz przyniesienie jej do domu wpływa pozytywnie na zakończenie twoich kłopotów. Ta leśna gałązka odgoni demony przeszłości. Trzymaj ją w 1 wyjątkowym miejscu, a szybko dostrzeżesz efekty. Przeczytaj o szczegółach.

Jaka leśna gałązka odgoni demony przeszłości?

To niepozorne drzewo znajdziemy niemal w każdej zadrzewionej okolicy. Obdarzano je czcią już w czasach starożytnego Egiptu i Rzymu. Często wspominana jest także w biblijnych opowieściach. Akacja to wyjątkowe drzewo. Niegdyś wierzono, że poprawia samopoczucie, dodaje sił i witalności. Miała też pomóc okrywać dar jasnowidzenia i zsyłać prorocze sny. Akacja ma właściwości oczyszczania energii i auryTa leśna gałązka odgoni demony przeszłości. Podobno może wpływać na odcinanie niechcianych wspomnień i ciążących myśli. Aby skorzystać z dobroczynnych właściwości kojących akacji, należy zerwać jej młodą gałązkę i umieścić ją w sypialni blisko okna. W ten sposób ma ona wpływać na najbardziej prywatny świat osób, z którymi zamieszka. Akacja tak wpływa na odgonienie złych duchów przeszłości:

 • podczas snu uspokaja i wycisza,
 • oczyszcza umysł z natarczywych myśli i niechcianych wspomnień,
 • wymazuje przeszłość z aktualnych obrazów umysłu,
 • łagodzi sny i usuwa koszmary,
 • dodaje energii i nadziei na przyszłość.

Gałązkę akacji najlepiej zerwać jeszcze przed kwitnieniem, gdy najmocniej krążą w niej soki. Wystarczy odłamać małą część drzewa, wielkości dłoni lub przedramienia. Dzięki obecności akacji w domu wreszcie odetchniesz i uwolnisz się od ciężaru demonów przeszłości. Łatwiej zaczniesz nowe życie. To jednak nie wszystkie właściwości akacji.

Zobacz też:

Właściwości magiczne akacji

Akacja, jak większość drzew, posiada unikalne właściwości magiczne. Najlepiej wydobyć je przez przebywanie w obecności drzewa, ale równie skutecznie działa trzymanie jego części w domu. Gdy oderwiesz gałązkę z drzewa akcji i włożysz do wody, a ona wypuści korzenie, to dobry znak zwiastujący szczęśliwą przyszłość. Gałązka akacji w sypialni odgoni demony przeszłości i pomoże zbudować pomyślne życie na nowo. Akację stosowano także w innych dziedzinach życia. Poznaj magiczne właściwości akacji:

 • uznawano ją za afrodyzjak na miłość, suszone liście i kwiaty dodawano do potraw,
 • białe kwiaty symbolizują życie i śmierć oraz czystość,
 • części akacji noszono przy sobie jako amulety na wszelkie dolegliwości,
 • kadzidło z akacji ma przynosić prorocze sny i wizje oraz wzmacniać intuicję,
 • gałązka akacji nad wejściem chroniła dom przed wszelkim złem,
 • akacja podobno wzmacnia organizm, dodaje siły i energii, uspokaja i wycisza,
 • pomaga pozbyć się niepokojów, lęków, nadmiernych emocji i trosk.

Ponadto akacja pięknie się prezentuje i daje kojący cień w ogrodzie. Kiedyś często sadzono je w okolicy cmentarzy, by symbolizowały ciszę, spokój, zadumę i melancholię. Warto spędzać czas w okolicy tego drzewa, by czerpać z niego pozytywną energię i spokój.

Sprawdź także:

Zobacz także: