Która część palmy wielkanocnej przynosi bogactwo?

Jak zapewne wiesz, święcenie palm wielkanocnych łączy w sobie tradycje chrześcijańskie oraz słowiańskie. Zgodnie z wierzeniami naszych przodków gałązki, z których zrobiona jest palma, mają nie tylko swoje ukryte znaczenie, ale też magiczne właściwości. Ma to niebagatelne znaczenie, ponieważ dzięki umiejętnemu wykorzystaniu magii ukrytej w żywiole natury, możemy sprawić, że nasze życie stanie się lepsze. Jednak w magii nic nie jest przypadkowe. Do wykonania tego dawnego, świątecznego rytuału potrzebny jest określony element palmy wielkanocnej. Domyślasz się, o co chodzi? O wierzbowe gałązki.  W nich bowiem kryje się moc:

 • tworzenia,
 • pomnażania,
 • kreacji,
 • płodności,
 • obfitości,
 • szczęścia.

Jak możesz się zatem przekonać, wszystkie moce związane są z bogactwem i obfitością. To jednak nie wszystko. Najważniejsze jest to, że wszystkie wymienione moce silnie rezonują z pieniędzmi. Ale jest też mały haczyk. 

Zobacz także: 

Palma wielkanocna na bogactwo. Co musisz zrobić?

Gałązki wierzbowe kryją w sobie wyjątkową moc. Jednak, zanim z niej skorzystasz, musisz ją w odpowiedni sposób aktywować. Po pierwsze, gałązki muszą pochodzić z poświęconej palmy wielkanocnej. Po drugie, cały rytuał musi zostać wykonany zgodnie z poniższą instrukcją. Co więcej, musisz zachować szczególną ostrożność, ponieważ nawet najmniejsza pomyłka sprawi, że czar pryśnie.

 1. Oczyść swoje myśli z negatywnej energii i bądź otwarta na przyjęcie łask.
 2. W Niedzielę Palmową udaj się do kościoła w celu poświęcenia palmy wielkanocnej.
 3. Uwaga: najwyższą skuteczność będzie miała palma wykonana samodzielnie.
 4. Wracając z kościoła, nikomu nie mów, co zamierzasz zrobić. W ten sposób możesz ściągnąć złe oko.
 5. W domu wyjmij delikatnie najważniejszą część palmy wielkanocnej:  2 lub 4 wierzbowe gałązki. Ich liczba musi być parzysta.
 6. Wkop je np. przed domem lub do doniczki, pod takiem kątem, aby tworzyły symboliczny krzyż.
 7. Podlej gałązki.

Jeśli gałązki się ukorzenią i wyrośnie z nich drzewko, jest to jasny znak od wszechświata, że w najbliższym czasie czeka cię bogactwo i wszelka pomyślność.

Przeczytaj także: