Dom to miejsce, w którym każdy chce czuć się bezpiecznie. Właśnie dlatego lepiej dmuchać na zimne i wziąć pod uwagę różne przesądy z nim związane. Zwłaszcza jeżeli nie chcemy stracić pieniędzy. Babcie ostrzegają bowiem, że ta 1 rzecz w domu przynosi pecha i może zrujnować nasz budżet. Lepiej na to uważać, zwłaszcza że zapobiegnięcie temu wcale nie jest takie trudne. 

Babcie ostrzegają, że ta 1 rzecz w domu przynosi pecha

Są rzeczy, których lepiej wystrzegać się w życiu, żeby nie przyciągnąć pecha. Warto je wziąć pod uwagę - szczególnie gdy są to przesądy ludowe, przekazywane nam przez nasze babcie. 

Zobacz także: 

Niemal każdemu z nas zdarza się mieć pieniądze porozrzucane po całym domu. Tu leży jakiś banknot, tam kilka monet, które zostały po ostatnich zakupach. Niestety nie sprzyja to naszemu szczęściu i budżetowi.

Nie chcesz mieć problemu z pieniędzmi? Uważaj na tę rzecz

Porozrzucane monety i banknoty nie są dobrym znakiem. Warto dokładnie rozejrzeć się po domu i sprawdzić, czy gdzieś się nie ukrywają. Nie chodzi tylko o leżące na półce pieniądze. Sprawdźcie też w szafkach, szufladach oraz pod meblami. Niemal każdy luźno leżący pieniądz może bowiem przynieść wam pecha.

Pieniądze, które nie znajdują się w portfelu i są porozrzucane po całym domu, zaczynają od nas uciekać. Właśnie dlatego lepiej dmuchać na zimne, zebrać je w całość i umieścić w portmonetce. Musicie jednak pamiętać o jednej rzeczy.

Gdy znajdziecie porozrzucane pieniądze, powinniście na nie dmuchnąć, żeby je odczarować. Tylko wtedy zapobiegniecie ich odejściu. 

Zobacz także:

Wierzycie w tego typu przesądy? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach na Facebooku. 

Zobacz także: