Wiele osób zadaje sobie pytanie, jak zdobyć przyjaciół i przyciągnąć do siebie ludzi. Powstała nawet słynna książka o podobnym tytule. Świadczy to o konieczności posiadania w swoim życiu nie tylko miłości, szczęścia, ale także bliskich przyjaciół. Jedną z odpowiedzi przynosi nam wschodnia filozofia, w tym feng shui, a także słowiańskie wierzenia w moc różdżkarzy. Według nich ta 1 rzecz przynosi w domu szczęście i przyciąga przyjaźń. Zadziała jednak tylko ustawiona w odpowiednim miejscu mieszkania. 

Co przynosi w domu szczęście i przyciąga przyjaźń?

Prawdziwy przyjaciel to skarb, ale co zrobić, gdy trudno takiego znaleźć? Korzystając z wiedzy filozofów wschodu i rodzimych różdżkarzy, możemy pomóc sobie odszukać bratnią duszę przyjaciela i pomocnika. W domu lub w mieszkaniu warto posiadać rzeczy, które wspierają energię związków i kontaktów międzyludzkich. Zwracają uwagę, że ta 1 rzecz przynosi w domu szczęście i przyciąga przyjaźń – dzwonek wiatrowy. Takie dzwonki symbolizują ruch, wspólnotę i przywołanie pomocy oraz wsparcia. Najlepiej na przepływ energii w domu wpływają dzwonki z naturalnych materiałów, takich jak drewno, muszle, masa perłowa, ale dobrze zadziałają też takie ze szkła i srebra. Regulują wibracje domu, łagodzą jej przepływ i rozpraszają złą energię. Pomagają uzyskać szczęście, harmonię i spokój. Podpowiadają podświadomie, jak przyciągnąć przyjaciół do swojego życia i zdobyć szczęście.

Poszukiwanie przyjaźni wspierają także:

  • srebrne elementy i ozdoby
  • obrazy przedstawiające ręce i odbicia rąk
  • figurki aniołów, symbole religijne

Zobacz też:

Gdzie ustawiać rzeczy przyciągające przyjaźń?

Miejsce ustawienia dzwonków wietrznych na przyjaźń jest niezwykle ważne. Zadziałają wtedy szybciej i mocniej, przynosząc konkretne rezultaty. Dzwonki powietrzne najlepiej umieszczać po prawej stronie mieszkania, patrząc od jego wejścia. Prawy "dolny" róg mieszkania to strefa odpowiadająca za spotykanie przyjaznych ludzi i ich pomoc. Jeśli powieszenie tam dzwonków nie jest możliwe, wybierz prawy "górny" kąt mieszkania, czyli miejsce po przekątnej na prawo od wejścia. To przestrzeń symbolizująca związki w życiu. Dzwonki wietrzne w tym miejscu będą przynosiły pozytywne zmiany. Jeśli w tym rejonie znajduje się okno, tym lepiej dla nas. Delikatny dźwięk dzwonków może być niesiony przez wiatr i odbijać promienie słoneczne.

Pamiętaj jednak, że działanie na energii mieszkania za sprawą dzwonków wietrznych wspiera twoje szukanie przyjaciół, ale nie wykona pracy za ciebie. Aby poznać nowych znajomych, przełam się w rozmowach z nowo poznanymi ludźmi, odwiedzaj sąsiadów, koleżanki z pracy, zapisz się na kurs lub podejmij nowe hobby. Trzymamy kciuki.

Sprawdź także:

Zobacz także: