Ta rzecz przyciągnie do ciebie pieniądze

Jest to bardzo znany sposób na poprawę domowych finansów. Niestety niewiele osób go praktykuje, ponieważ zapominamy o dobrej magii zaklętej w przyrodzie.  I są to szyszki lub szyszki w drewnianej miseczce. Ich użycie nie jest przypadkowe, ponieważ szyszka niesie ze sobą:

 • moc płodności i pomnażania, w tym także pieniędzy,
 • szczęście,
 • dobrobyt i obfitość, 
 • zdrowie.

Jeżeli chcesz wzmocnić magiczne działanie szyszek, powinnaś je umieścić w drewnianej miseczce. Wszystko to dlatego, że drewno, z którego wykonana jest miseczka:

 • jest łącznikiem pomiędzy światem ludzi a światem pozaziemskim,
 • zapewnia płodność i pomnażanie,
 • zapowiada dobrą zmianę.

Jak widzisz, użycie szyszek skutecznie przyciągnie do ciebie pieniądze. Jednak najważniejsze są twoje intencje i aby wzmocnić działanie szyszek, musisz przekazać im swoją energię.

To cię z pewnością zainspiruje: 

Najważniejsze są intencje

Szyszki w drewnianej miseczce przynoszą niebywałe szczęście oraz skutecznie przyciągają pieniądze. Jeśli zależy ci na tym, aby wzmocnić ich magiczne działanie, musisz zamienić zwykłe szyszki w amulet. Zanim to nastąpi, musisz wiedzieć, że w magii najważniejsze są intencje. Muszą być one czyste i płynąć prosto z serca. Nie możesz także wzbogacić się kosztem innej osoby, np. życząc źle koleżance, byłemu partnerowi, czy pracodawcy. W takim wypadku sięgasz po złą energię, która prędzej, czy później wróci do ciebie ze zdwojoną siłą.

 1. Ustaw miseczkę z szyszkami w miejscu, w którym chcesz, żeby stała. Najlepiej, jeśli będzie to parapet.
 2. Oczyść swój umysł ze złych myśli i pozbądź się złej energii.
 3. Skup myśli na 1 intencji. Im bardziej będzie ona doprecyzowana, tym większe skupienie energii zostanie ku niej skierowane.
 4. Połóż dłonie na szyszkach i przekaż im swoją intencję.
 5. Gdy poczujesz, że cała energia i intencje zostały skierowane na szyszki, amulet jest gotowy.

Tak wykonany amulet ma skuteczne działanie, a w twoim domu nie zabraknie pieniędzy. Jest tylko jeden warunek. Musisz to zrobić do 26 stycznia, inaczej amulet będzie miał bardzo niewielką skuteczność.

Przeczytaj koniecznie: 

Zobacz także:

Wierzysz w tego typu przesądy? A może stosujesz je w swoim życiu? Koniecznie daj mi znać w komentarzu na Facebooku.