Rośliny posiadają wiele magicznych właściwości. Często używa się ziół i kwiatów do rytuałów, zaklęci i eliksirów. Część z nich wyjątkowo dobrze wpływa na nasze sprawy finansowe. Ta 1 roślina wspomoże twoje szczęście w grach losowych. Dbaj o nią, a zyskasz małą fortunę. To nie jedyne jej zalety. Sprawdź sama niezwykłe działanie tego wyjątkowego i aromatycznego zioła.

Jaka roślina wspomoże twoje szczęście w grach losowych?

Niezwykła moc natury sprawia, że dobrze znane nam zioła są nie tylko piękne, pachnące i zdrowe, ale mają również magiczne właściwości. Wiele z nich ma spory wpływ na nasze szczęście w finansach, przyciąganie pieniędzy i ich ochronę. Pisaliśmy już o pomyślnym działaniu bazylii, liści laurowych, lawendy oraz pokrzywy. Okazuje się, że istnieje jeszcze inne ziele, które w subtelny sposób wpływa na pomnażanie naszej gotówki. To mało znany sposób, ponieważ stosuje go tylko wąskie grono wtajemniczonych. Rozmaryn ma świetny wpływ na powodzenie w finansach. Jego energia wpiera regularne przepływy pieniędzy i sprzyja zyskom. Pachnący rozmaryn wspomoże twoje szczęście w grach losowych. Warto trzymać tę roślinę w domu lub w ogrodzie, by przyciągała pieniądze i dobrobyt. Jeszcze lepiej działa na wygrane w konkursach, loteriach i kolekturach. Aby zapewnić sobie powodzenie, oderwij gałązkę rozmarynu i najlepiej omieć nią rzecz związana z daną grą – kupon, zdrapkę lub banknot przeznaczony na jego zakup albo inny podobny przedmiot. Niektórzy wkładają rachunki i potwierdzenia gry do doniczki rozmarynu, by zapełnić je dobrą energią. Jeśli będziesz odpowiednio dbać o rozmaryn, pomoże ci się wzbogacić. Warunkiem jest oczywiście branie udziału w grach losowych.

Zobacz też:

Pozostałe magiczne właściwości rozmarynu

Aromatyczny rozmaryn przyciąga pieniądze i wspiera szczęście w finansach, ale nie to nie wszystkie jego zdolności. Na ogół znane są jego inne magiczne właściwości, które pozytywnie wpływają na różne strefy życia. Używa się rozmarynu do rytuałów i zaklęć, gdy celem jest:

  • ochrona i oczyszczenie domu,
  • miłość – jej przyciąganie, wzmacnianie lub rozbudzanie,
  • uspokojenie i rozwiązywanie problemów, 
  • ułatwienie zasypiania, ukojenie nerwów,
  • odczynianie klątw i uroków,
  • szczęście i pomyślność,
  • spełnienie życzeń, pragnień i intencji.

Rozmaryn stosowano nawet jako amulet młodości i piękna. Podobnie pachnie nadzieją, mocą i energią. Związany jest ponadto z legendą narodzin Afrodyty, dlatego posiada działanie miłosne. Niegdyś używano go do plecenia wianków przez młodych ludzi szukających bratniej duszy. Warto skorzystać z dobroczynnych właściwości rozmarynu oraz jego magicznego działania.

Sprawdź także:

 

Zobacz także: