Kim jest syn Magdy Gessler - Tadeusz Müller?

Syn Magdy Gessler - Tadeusz Müller (35 lat) z wykształcenia jest psychologiem klinicznym, jednak od lat jest związany z branżą gastronomiczną i kilkoma warszawskimi restauracjami: Aioli, Orzo czy Banjaluka. Tadeusz Müller jest również autorem kilku projektów dotyczących żywności sprzedawanych na stacjach benzynowych. 

Do tej pory Tadeusz Müller trzymał się z dala od mediów i mało kto wiedział, że oprócz Laury Gessler, znana restauratorka ma jeszcze jedno dziecko. Jakiś czas temu w wywiadzie dla magazynu Grazia, Magda Gessler opowiedziała o swoim synu Tadeuszu:

Miał zaledwie pięć lat, gdy zmarł Volkhart, ale ma mnóstwo jego cech. Jest totalnie niezależny, bezkompromisowy, nie przyjmuje pomocy. W życiu nie zrobiłby sobie ze mną zdjęcia, by na tym skorzystać. Sam buduje siebie i nie lubi, gdy o nim opowiadam. - wyznała Gessler

Jak widać, syn Magdy Gessler, Tadeusz Müller na swoja reputację pracuje sam i nie chce robić kariery na sukcesie matki.

Tadeusz Müller, agencji informacyjnej Newseria Lifestyle powiedział:

Moim hobby jest zrównoważony rozwój, podejście ekologiczne do jedzenia, do świata. Bardzo lubię biegać z partnerką, z psami, daje mi to dużo siły, energii. Moje hobby to też fotografia, fotografia jedzenia, zrealizowałem parę projektów bardziej artystycznych.

Syn Magdy Gessler - Tadeusz Müller dostał program w TVN Style

Syn Magdy Gessler z pierwszego małżeństwa z niemieckim dziennikarzem Volkhartem Müllerem teraz wychodzi z cienia znanej matki i poprowadzi swój własny program w telewizji TVN Style. Program, który poprowadzi syn Magdy Gessler, Tadeusz Müller ma być o zdrowym żywieniu. Widzowie programu będą mogli przekonać się, że właściwa dieta może zdziałać cuda i uleczyć ciało i duszę. Premiera programu już jesienią.

Będziecie oglądać program o żywieniu, który poprowadzi syn Magdy Gessler?

 

Zobacz także: