Andrzej Strzelecki poza realizowaniem się w roli profesora warszawskiej Akademii Teatralnej, pasjonował się golfem. Na polach golfowych spędzał długie godziny, a miłość do tej dyscypliny sportu zaszczepił w synu Antonim. Panowie często grywali razem, a artysta liczył, że Antek zostanie profesjonalnym golfistą. Niestety, Strzelecki zmarł 17 lipca 2020 roku, przegrywając walkę z rakiem. Dwa lata po jego śmierci synowi udało się spełnić marzenie taty...

Syn Andrzeja Strzeleckiego spełnił jego marzenie. Kim jest Antoni Strzelecki?

Joanna Pałucka, wdowa po Andrzeju Strzeleckim, a mama Antoniego poinformowała za pośrednictwem Facebooka o sukcesie syna. Antoni Strzelecki właśnie odebrał dyplom jednej z amerykańskich uczelni - jest więc golfistą ze świetnym wykształceniem w tym kierunku. Tym samym marzenie jego zmarłego taty spełniło się.

No i stało się! Dziś Antek zakończył naukę w Keiser University w West Palm Beach - Associate of Science in Golf Management - napisała Joanna Pałucka pod zdjęciem z synem ubranym w togę.

Do nieżyjącego męża skierowała również wzruszające słowa:

Andrzej! Zrobiliśmy to! Tak, jak było zaplanowane!

Ogromny sukces syna aktora nie jest zaskoczeniem. Antoni Strzelecki trenuje grę w golfa od najmłodszych lat. Jego tata w wywiadach przyznawał, że Antoni (który wówczas nie miał nawet 18 lat) gra lepiej od niego. Obecnie 21-latek mieszka w USA, gdzie wkrótce zostanie zawodowym golfistą.

Antoniemu Strzeleckiemu oczywiście gratulujemy ukończenia prestiżowej uczelni i trzymamy kciuki za rozwój jego kariery!

Zdjęcia rodzinne Strzeleckich oraz fotografie Antoniego prosto z pola golfowego znajdziecie w galerii pod artykułem.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: