Zwykła drukarka? Absolutnie nie!

HP Ink Advantage 3785 to najmniejsze na świecie urządzenie typu All-In-One, czyli takie, które zrobi dla nas jeśli nie wszystko, to z pewnością naprawdę bardzo dużo: wydrukuje wypracowanie, zeskanuje notatki czy skopiuje fotografię, a na dodatek pozwoli kontrolować swoją pracę zarówno z poziomu komputera, jak i smartphone’a.

Do nauki

Często zdarza się, że dziecko wyjeżdża z nami na dłuższe wakacje niekoniecznie w terminie ferii i siłą rzeczy musi nadrabiać szkolne zaległości w domu. Koleżanki i koledzy chętnie zrobią zdjęcia zapisanych stron zeszytów lub wypełnionych ćwiczeń i przyślą nam je MMS-em. Jest tylko jeden mały problem: przepisywanie ze smartphone’a nie idzie w parze z komfortem i zachowaniem zdrowej postawy. Dobrze byłoby wtedy po prostu wydrukować materiały i wygodnie usiąść przy biurku.

Tu z pomocą wkraczają HP Ink Advantage 3785 wraz z dedykowaną mu aplikacją mobilną, które pozwolą nie tylko na błyskawiczne wydrukowanie potrzebnych nam materiałów, ale dadzą też możliwość zrobienia tego bez konieczności włączania komputera – wystarczy jedynie kilka dotknięć ekranu telefonu, aby wydrukować dowolną zawartość MMS-a.

I do zabawy!

Dokładnie tyle samo ruchów ręką wystarczy, aby stworzyć niesamowicie kreatywne rzeczy, takie jak dziecięce mapy marzeń, drzewo genealogiczne, autorska kartka okolicznościowa, fotomozaika czy na przykład komunijny album ze zdjęciami, który pozwoli dziecku na przeżycie tego ważnego, rodzinnego wydarzenia jeszcze raz.

HP Ink Advantage 3785 to cała gama możliwości, którymi możesz obdarować swojego siostrzeńca, kuzynkę czy wnuki, zapewniając im możliwość rozwijania talentów plastycznych i edukacyjnych.

ZRÓB TO SAM Z HP – ZOBACZ, JAK SAMODZIELNIE STWORZYĆ PIĘKNY ALBUM KOMUNIJNY:

Nie lada gratką dla naszych pociech będzie możliwość skorzystania ze specjalnego papieru do zdjęć – HP Social Media Snapshots. Pozwala on na szybkie drukowanie najlepszych ujęć udostępnianych na przykład na Instagramie, w dodatku w modnym stylu polaroidowym. Specjalna warstwa samoprzylepna pozwala na bieżąco uzupełniać album świeżo wydrukowanymi fotografiami bez potrzeby używania kleju i brudzenia sobie rąk.

Modny design, kompaktowe rozmiary, wielorakość praktycznego i rozrywkowego zastosowania – jeżeli szukacie niedrogiego w zakupie i eksploatacji prezentu komunijnego dla dziecka, to wybór HP Ink Advantage 3785 będzie strzałem w dziesiątkę.