#heretocreate to akcja stworzona przez kobiety dla kobiet. Polskie trenerki i fitness guru z Instagrama razem z Adidas zapraszają na serię treningów. Taniec z szarfami, karate na macie, akrojoga, którą uprawiasz z partnerem lub partnerką i prawdziwe wyzwanie czyli hard trening ze sztangami. 

Otwarte treningi w październiku to szansa dla kobiet i dziewczyn, żeby spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Marta Majak na przykład jest instruktorką zjawiskowo wyglądającego tańca na zawieszonych na wysokości szarfach. Jej konto na Instagramie śledzi 1,5 tysiąca osób, a sama Marta jest tańczącą na wysokościach akrobatką i mamą.

fot. Instagram/flymayka

Pasją Marty Witeckiej jest z kolei akrojoga, która stała się jej sposobem na życie. Swój czas dzieli między Berlin i Warszawę, gdzie udziela lekcji medytacji i panowania nad własnym ciałem w jodze właśnie.

Rozkład treningów wygląda następująco:

8. października - Marta Majak i taniec na szarfach

Zobacz także:

14. października - karate z Olgą Chmielewską

19. października - akrojoga z Martą Witecką

22. października - hard trening z Anią Fritz-Fabijanek

Hashtag #heretocreate wystarczy wykorzystać na Instagramie, oznaczając swoje sportowe zdjęcie. Autorki tych najlepszych, będą mogły wziąć udział w treningach.

Uwielbiamy takie inicjatywy!

ZOBACZ TEŻ:

DANA FALSETTI ZMIENIA OBLICZE JOGI!

AMANDA BISK - ONA ZMOTYWUJE CIĘ DO ĆWICZEŃ