Świeca na przyciąganie a kolory

Rytuał na przyciąganie możesz wykonywać jedynie przed pełnią księżyca. W zależności od twojej sytuacji życiowej możesz wykorzystać świece w różnych kolorach. Pamiętaj, że nie może być ich więcej niż 3. Poniżej znajdziesz opis działania najbardziej popularnych kolorów.

 • Czerwona świeca na przyciąganie  ma doskonały wpływ na relacje w związku, miłość oraz sferę seksualną.
 • Zielona świeca na przyciąganie wycisza, pozytywie wpływa na finanse, działa ochronne na ludzi oraz miejsce, w którym została zapalona.
 • Biała świeca na przyciąganie pomaga wejść bezproblemowo w kolejny etap, wspiera odnowę duchową i wewnętrzną harmonię.

Koniecznie przeczytaj, a nie pożałujesz:

Świeca na przyciąganie. Jak wykonać rytuał?

Wykonanie tego rytuału na przyciąganie jest bardzo proste, ponieważ w tym przypadku przede wszystkim pracujemy na intencjach, pragnieniach i przekonaniach. Najważniejsze, aby działanie świecy na przyciąganie było skuteczne, koniecznie musisz je wykonać przed 5 lutego 2023 roku, czyli przed pełnią. W innym wypadku działanie intencyjne nie będzie skuteczne, ponieważ prawo przyciągania można wykorzystać tylko przy wzrastającym księżycu. Zanim przystąpisz do wykonywania rytuału przyciągania ze świecą:

 • wycisz swoje myśli i się zrelaksuj,
 • możesz na kartce spisać wszystkie wydarzenia, za które jesteś wdzięczna o te, które nie spełniły twoich oczekiwań,
 • zastanów się nad swoimi intencjami,
 • pomyśl, co możesz zrobić i co zmienić, aby twoje życie było dla ciebie satysfakcjonujące.

Jeśli jesteś już gotowa i mentalnie przygotowana na rozpoczęcie rytuału przyciągania wybierz odpowiednią świecę, zgodnie z intencją koloru. Jednak  musisz zachować umiar. Nie możesz użyć więcej niż 3 świec na przyciąganie. 4 lub więcej świec na przyciąganie powoduje rozproszenie energii na wiele pomniejszych intencji, a zatem żadna z nich może się nie spełnić. Lepiej wybrać jedną i na niej skoncentrować swoje myśli i działania.

 1. Usiądź wygodnie. Zrelaksuj się i wycisz myśli. Możesz wziąć kilka głębokich oddechów.
 2. Skoncentruj się na głównej intencji.
 3. Zapal zapałką świece. Jeśli masz więcej niż 1 świecę, każdą z nich musisz odpalić nową zapałką.
 4. Zastanów się, w jaki sposób możesz zrealizować swoje intencje w życiu. Możesz to spisać na kartce.
 5. W trakcie palenia świecy lub świec przez około 15 minut wyobrażaj sobie, jak to będzie, kiedy twoja intencja się spełni.

Po tym czasie rytuał się dokonał, a ty wysłałaś swoje intencje i wibracje. Jeśli potrzebujesz więcej czasu, to możesz przedłużyć rytuał o kolejne 15 minut. Możesz wykorzystać ten czas na medytację, wyciszenie, czy po prostu odpoczynek. Gdy same o siebie zadbamy, świat  jest dla nas bardziej łaskawy.