Z okazji nadchodzących świat marka COS połączyła siły z duetem Lernert & Sander i zaprosiła sześciu projektantów mebli, aby zagrali w grę "gorące krzesła".

Uczestnicy gry, ubrani w rzeczy z linii Party, z kolekcji na jesień/zimę 2016, ułożyli krzesła, które sami zaprojektowali. Przy dźwiękach zespołu na żywo, projektanci chodzili wokół krzeseł, a kiedy muzyka przestawała grać, każdy z projektantów musiał znaleźć krzesło dla siebie, nawet w sytuacji kiedy w grze zostało już tylko jedno...

Filip Maloiun jeden z projektantów zaangażowanych w projekt Musical Chairs jest Kanadyjczykiem pracującym w Londynie. Jego krzesło nazywa się Typecast i zaprojektował je dla manufaktury z Nowego Jorku. Mette Hay z kolei jest współzałożycielką kultowej marki HAY, współpracującej z COS. Duński HAY uwielbiają minimaliści, którym zależy przede wszystkim na jakości.

Lucy Kurrein zaprojektowała jedno z ciekawszych krzeseł w projekcie. Wykonane z pozornie nietypowego połączenia: cienkiej stali z drewnem i skórą, a Seungji Mun, założyciel studia Mun postawił na ekologię i swoje krzesło wyciął z jednego kawałka drewna, nie pozostawiając przy tym żadnych odpadów.

Całość projektu Musical Chairs jest mocno wpisana w prostotę wizji COS. Świetny jakościowo design obroni się sam, a forma nie musi przytłaczać  przekazu. Zobaczcie ten filmik, my właśnie za to lubimy COS!

ZOBACZ TEŻ:

Zobacz także:

H&M HOME WIOSNA 2017

COS NA WIOSNĘ 2017: NOWA KOLEKCJA