Nowy edytorial Zara Kids na grudzień 2017 wprowadza nie tylko w klimat świątecznych kolekcji hiszpańskiej marki, ale też w domowe zacisze fotografki, blogerki i instamamy, Moniki Lenarczyk (Kaszka z mlekiem). Monika została właśnie mamą po raz czwarty, a do uroczej rodziny z Warszawy dołączyła mała Sawa.

To nie pierwsza odsłona dziecięcej kampanii Zara z dziećmi Kaszki z mlekiem - w lipcu twarzą Zara Soft Collection została Zoja, najstarsza dziewczynka z czwórki. W świątecznej odsłonie wystąpiła razem ze swoimi siostrami, ale też rodzicami.

Te zdjęcia mają w sobie ogromną dawkę ciepła i uroku, są bezpretensjonalne i bardzo rodzinne. Poza tym świetnie współgrające, skandynawskie wnętrze niemalże całe w bieli i pastelach, stylowy, fotogeniczny kot i grudniowe dekoracje sprawiają, że od nowego edytorialu hiszpańskiej marki nie można oderwać wzroku.

Na polskim podwórku pojawia się coraz więcej instamam z pięknymi pociechami, dobrym gustem i smykałką do smartphone'owej fotografii. Nie dziwi więc, że są zapraszane do międzynarodowych projektów. My trzymamy kciuki za dalsze sukcesy i nieustannie podziwiamy!

ZOBACZ TEŻ:

ZIMOWA KOLEKCJA ZARA KIDS

POLSKA MODA: B SIDES SWETRY I CZAPKI NA JESIEŃ 2016