Świąteczna kolekcja IKEA 2018: jak wygląda?

Jedni potrzebują tylko zapalić świecę i wyciszyć się - inni wolą, by cały dom był pełen dekoracji i światełek. Niezależnie od tego, do której grupy należycie, nowa świąteczna kolekcja IKEA VINTER pomoże wprowadzić wszystkich w odpowiedni nastrój. Bo, choć do Bożego Narodzenia jeszcze ponad 2 miesiące, świąteczna gorączka powoli zaczyna o sobie przypominać. Jak będą wyglądały święta w IKEA? W tym roku dom przygotowany na nadejście zimy jest przytulny, pełen nasyconych barw i pluszowych materiałów. Wnętrza zdobią połyskujące złote akcenty i nastrojowe oświetlenie, które jest jednocześnie świąteczną dekoracją. W tegorocznej serii IKEA VINTER znajdziemy je w najróżniejszych kolorach i wzorach, a także w niesamowitych kształtach: serc, aniołków, zwierząt czy gwiazd. Do wyboru są też dekoracyjne łańcuchy i wieńce LED oraz kultowe gwiazdy betlejemskie STRÅLA.

Świąteczna kolekcja IKEA VINTER 2018: co w niej znajdziecie?

Oprócz akcesoriów i oświetlenia w kolekcji IKEA VINTER 2018 znalazły się między innymi tekstylia, które zadbają o przytulną atmosferę we wnętrzu oraz przybory do pieczenia i gotowania. Zwolenników długich biesiad w rodzinnym gronie oraz spotkań towarzyskich ucieszy powiększenie asortymentu IKEA o wyjątkową zastawę stołową. W zimowej kolekcji pojawią się talerze, serwetki, sztućce i szklanki, które pomogą wyczarować odświętną oprawę stołu. Podczas nadchodzących karnawałowych  wieczorów z pewnością przyda się także misa do chłodzenia szampana. W świątecznej kolekcji IKEA nie zabraknie też papierów do pakowania, wstążek i praktycznych pudełek w minimalistyczne, skandynawskie wzory. Jest też dobra wiadomość dla fanów szwedzkich smaków: oprócz oświetlenia i dekoracji, w zimowej serii IKEA znalazły się też pierniki, łosoś, śledzie i inne smakołyki.

Świąteczna kolekcja IKEA VINTER 2018 będzie dostępne będą w sklepach IKEA na terenie całej Polski już na początku listopada. Też nie możecie się doczekać?