Sveta Ananas i Andrei Bonora - co jest ich pasją?

Sveta Ananas i Andrei Bonora przede wszystkim są osobami zakochanymi w aktywności fizycznej. Treningi stanowią znaczącą część ich życia, co można wywnioskować m.in. po ich sylwetkach. Dodatkowo bardzo interesują się modą, w związku z czym reklamują wiele marek odzieżowych. Kontrakty, które podpisują zobowiązują ich do tego, aby na bieżąco dzielili się z fanami: filmami, zdjęciami i krótkimi relacjami z życia. Wówczas stają się tak zwaną żywą reklamą. Czy wykonywany zawód koliduje parze z godzeniem obowiązków rodziców?

Sveta Ananas i Andrei Bonora to także rodzicie

Sveta Ananas i Andrei Bonora to przede wszystkim rodzice dwójki małych dzieci. Na ich profilach pełno jest zdjęć ich pociech. Można stwierdzić, że wspólnie z rodzicami maluchy realizują ich pasję spełniania się w roli influencerów. Niestety nie każdy ma na tyle podzielną uwagę, by wzorowo prowadzić media społecznościowe, jednocześnie pilnując dwójki dorastających dzieci. Ostatnio Sveta Ananas zamieściła nagranie, na którym skacze w objęcia swojego partnera. W tym samym czasie ich dziecko skoczyło na głowę z piętrowego łóżka!

Sveta Ananas i Andrei Bonora - kontrowersyjny film

To właśnie to wideo wywołało zamieszanie w sieci. Czy według was para nie dopilnowała dziecka, któremu mogła stać się krzywda? Czy rodzice zawsze są w stanie przewidzieć ryzykowne zachowania dzieci? Oceńcie sami!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez NL Екб Света Ananas (@svetasidananas) Sie 7, 2019 o 5:47 PDT