Jak działa światło BB?

Super Veloce to platforma szerokopasmowego światła BB klasy premium, która od innych dostępnych na rynku technologii nieinwazyjnych wyróżnia się skutecznością na poziomie zaawansowanych systemów laserowych. Światło szerokopasmowe (BB od: Broad Band) obejmuje zakres długości fal aż do 1400 nm! Dzięki temu ma bardzo wszechstronne zastosowanie i tak naprawdę może zastąpić nie jeden, ale nawet kilka laserów, takich jak KTP, laser aleksandrytowy, neodymowo-yagowy, diodowy czy światło Dye-VL/VPL.

Co wyróżnia Super Veloce?

Urządzenie wyposażono w filtry o szerokim spektrum długości fal, które w inteligentny sposób dostosowują parametry pracy Super Veloce do sugerowanych wartości (dostępnych jest aż 4800 możliwości), aby zabiegi zawsze były maksymalnie skuteczne i przede wszystkim bezpieczne. Co więcej, bezpieczeństwo i jakość systemu potwierdza certyfikacja medyczna.

To wszystko nie byłoby możliwe bez wyjątkowego źródła mocy Super Veloce, które stanowi podwójna lampa. To istotne rozwiązanie dla stabilności i dokładności energii, gdyż każda lampa korzysta jedynie z połowy potrzebnej mocy, a jej żywotność określono na aż milion impulsów! To 50-krotnie więcej niż w przypadku cenionego na rynku sprzętu konkurencji.

System wyposażono w dwa wyjątkowe filtry: wąskopasmowy PW500, który przepuszcza spektrum światła od 500 do 600 nm i służy leczeniu zmian naczyniowych i pigmentacyjnych, oraz specjalistyczny filtr szerokopasmowy NT800 przepuszczający od 800 do aż 1400 nm!

Technologia Square Pulse gwarantuje stały, wysoki poziom skuteczności i bezpieczeństwa. Super Veloce utrzymuje energię w granicach aż 95% stabilności i dokładności – konkurencja nie jest w stanie dorównać pod tym względem Super Veloce! Ponadto, jeden impuls składa się w rzeczywistości z 20 subimpulsów, co zwiększa zarówno precyzję dawkowania energii, jak i profil bezpieczeństwa oraz odczuwalny komfort pacjenta podczas zabiegu. O komfort dba również chłodzenie szkłem szafirowym, co potwierdzają pacjenci, opisując zabieg jako bezbolesny i przyjemny.

Wskazania do zabiegu

Duża moc i precyzja działania sprawiają, że Super Veloce to idealne rozwiązanie w zabiegach o następującym działaniu:

  • odmładzanie skóry (poprawa napięcia i zagęszczenie skóry) – flagowa procedura N-Tight penetruje głęboką warstwę skóry właściwej, aby zapewnić niezrównany efekt odmładzająco-napinający,
  • leczenie trądziku – Super Veloce to jedno z niewielu urządzeń, które może być stosowane do leczenia aktywnych zmian trądzikowych,
  • leczenie zmian naczyniowych,
  • rozjaśnianie przebarwień skóry (tonowanie kolorytu),
  • usuwanie owłosienia.

Certyfikacja medyczna i innowacyjne rozwiązania technologiczne powodują, że terapia charakteryzuje się najwyższym poziomem bezpieczeństwa i komfortu oraz wyjątkowo krótkim okresem rekonwalescencji.

Zobacz także: