Reebok Classic x FACE Stockholm kontynuują współpracę i angażują do kampanii wiosna/lato 2016 modową blogerkę Sincerly Jules. Łącząc nowoczesne, odważne kolory zainspirowane paletą do makijażu szweckiej marki z kultowym kształtem butów Reebok Classic. Buty są ostatnią rzeczą, którą zakładają kobiety aby dopełnić swoją stylizację. Są elementem, który spaja stylizację, jednocześnie pozwalając wyzwolić pewność siebie oraz pokazać kim naprawdę są. Kolekcja Reebok Classic x FACE Stockholm to wisienka na torcie każdej stylizacji. Współpraca nadal oddaje hołd historii obu marek, która jest bardzo ze sobą powiązana. Celebrując indywidualność kobiet na całym świecie zaangażowali do współpracy Sincerly Jules, blogerkę modową rozpoznawaną na całym świecie, która idealnie odzwierciedla ideę obu firm. Zarówno Reebok Classic, jak i FACE Stockholm kierują się ambicją wzmocnienia pozycji kobiet i zaszczepienia w nich niczym nie skrępowaną pewność siebie.

Jules, która urodziła się w latach osiemdziesiątych, kiedy obie marki podbijały rynek mody, swoimi śmiałymi wyborami inspiruje miliony obserwatorów z całego świata. Pokazuje jak łączyć kolekcję Reebok x FACE Stockholm z najmodniejszymi dodatkami w tym sezonie. Energiczna eksplozja kolorów tworzy podstawy kampanii, która podkreśla odważną estetykę kolekcji. Charakterystyczne barwy nawiązują do klasyki makijażu FACE Stockholm, a jednocześnie sprawiają że buty są jeszcze bardziej atrakcyjne. Kolory tworzące kolekcję oraz wersja w bieli stwarzają neutralną paletę stylizacji, dodatkowo mieszając różne kształty pokazują jak przestronne jest zastosowanie butów w tworzeniu różnych stylizacji. Classic Leather, CL Nylon, Princess, InstaPump Fury, LX 8500 oraz zupełnie nowy model sandałów InstaPump Fury dostosowane są do gamy stylizacji, poczynając od garniturowych spodni, przez jedwabną sukienkę, kończąc na cekinowych szortach. Jules jako pierwsza miała okazję nosić nowy model sandałów InstaPump Fury, komentując:

Kolekcja Reebok Classic x Face Stockholm tworzy niepowtarzalne zestawienie kolorystyczne nadając świeżości pozostałym elementom ubioru. Sneakersy są bardzo uniwersalne i idealnie komponują się ze stylem streetwearowym. Dla mnie stanowią podstawę wizerunku fajnej dziewczyny ceniącej sobie styl i komfort, który zostanie uzupełniony niezbędnym dla mnie makijażem ust”. Założyciele marki FACE Stockholm – Martina i Gun podkreślają, że Nasza miłość do kolorów i eksperymentów przekłada się na stworzenie kolekcji która zainspiruje kobiety do zabawy kolorem i sprawi, że poczują się one bardziej pewne siebie”. Asortyment Reebok Classic x Face Stockholm wiosna/lato 2016 jest dostępny na stronie reebok.pl oraz w salonach WorldBox.