Styl Brigitte Macron: francuska klasyka 

Brigitte Macron to Francuzka z krwi i kości - jej garderoba to wszystko, z czego słyną jej rodaczki, najmodniejsze kobiety na świecie: klasyka, elegancja i odrobina nonszalancji. Pierwsza Dama Francji zawsze wygląda niezwykle stylowo nie tylko w tweedowych żakietach, marynarkach z podkreślonymi ramionami, ale też eksperymentując z kolorami: jej ulubiony kolor to granat, czerwień i pastele: rozbielony róż i baby blue.

 

Brigitte zawsze wygląda tak, jakby nie włożyła w to najmniejszego wysiłku. Z pewnością jest zupełnie inaczej, ale to oznacza, że Brigitte ma naprawdę świetnego speca od wizerunku, który podkreśla jej atuty i potrafi stylizacjami "odjąć lat". To w końcu właśnie wiek zagraniczne media do znudzenia wypominają żonie prezydenta Francji. I to chyba tylko ich problem, bo Brigitte Macron nic sobie z tego nie robi - nie kryje tego, że ma 68 lat, jest starsza od męża o dwie i pół dekady i nadal zakłada krótkie spódnice, eksponując nogi, których pozazdrościć może jej nie jedna 20-latka. Poznaj zasady stylu Brigitte Macron.  

 

ewa-farna-pokazuje-blizny-w-nowym-klipie-cialo0

 
 
 
 
ewa-farna-pokazuje-blizny-w-nowym-klipie-cialo1
ewa-farna-pokazuje-blizny-w-nowym-klipie-cialo2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ewa-farna-pokazuje-blizny-w-nowym-klipie-cialo3

Śnieżnobiała klasyczna koszula na guziki, z kołnierzykiem, długim rękawem, to sekret wielu udanych stylizacji Brigitte Macron. Być może to przyzwyczajenie z nauczycielskich czasów, może wrodzona francuska nonszalancja, której jedną z zasad jest właśnie klasyczna koszulowa bluzka. Brigitte Macron nosi ją na służbowe spotkania pod marynarkę lub tweedowy żakiet, a na mniej formalne okazje, do jeansów. Biel wygląda elegancko i dodaje świeżości skórze. W białej koszuli nie da się wyglądać źle, albo nieodpowiednio do okazji. 

Marka Undress Code przygotowała rabat 15% z kodem o treści "WELOVEELLE", który działa na prawie wszystkie produkty. Kod ważny jest do 31.05 do godz. 23:59.

ewa-farna-pokazuje-blizny-w-nowym-klipie-cialo4

 
 
 
 
ewa-farna-pokazuje-blizny-w-nowym-klipie-cialo5
ewa-farna-pokazuje-blizny-w-nowym-klipie-cialo6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ewa-farna-pokazuje-blizny-w-nowym-klipie-cialo7

Styl Brigitte Macron składa się z bardzo oczywistych elementów - to w tej prostocie tkwi cała magia stylizacji, które naśladować chcą kobiety na całym świecie. Brigitte jest nieustannie na świeczniku wszystkich - z pewnością ma świadomość, że w okrutnych czasach internetowych hejterów, za każdy błąd zostałaby skarcona podwójnie. Czy to oznacza, że styl Pierwszej Damy jest nudny? Zupełnie nie. Jest na pewno zachowawczy, ale z charakterem. Żona prezydenta Francji nie raz wystąpiła w pastelowej sukience, krwistoczerwonym komplecie czy marynarce z podniesionymi ramionami w stylu lat 80., za które zbiera wiele komplementów. Najczęściej jednak można ją zobaczyć w klasycznej małej czarnej, najczęściej o długości do kolan, która odsłania jej wielki atut - długie, szczupłe nogi

ewa-farna-pokazuje-blizny-w-nowym-klipie-cialo8

Od Brigitte Macron bije pozytywna energia. Trudno znaleźć zdjęcie, na którym by się nie uśmiechała. Pierwsza Dama emanuje pewnością siebie i samoakceptacją i to odzwierciedlają stylizacje, które wybiera. Czy 68-latce wypada zakładać krótką sukienkę i niebotyczne szpilki? Zdecydowanie tak. Zobaczcie tylko jak robi to Pierwsza Dama Francji! Takich nóg można jej tylko pozazdrościć! 

TIP BRIGITTE MACRON: Pierwsza Dama Francji wybiera szpilki w kolorze nude, które zlewają się z kolorem ciała i optycznie dodają kilka centymetrów