FOLLOW ME to obuwniczy raj! Bajecznie kolorowe balerinki i świetne czółenka włoskiej marki Mauro Leone spełnią marzenia każdej fashionistki. Szukasz oryginalnej biżuterii? Zajrzyj do OOH! ANDY z wyrobami tajskiego brandu Mafia. Naszyjnik w kształcie zębów, kolczyki z pszczołą czy bransoletka jak centymetr krawiecki są małą próbką ich zaskakującego designu. Showroom CASILUSI to królestwo markowych ubrań, biżuterii z najwyższej półki i starannie wyselekcjonowanych dodatków. Dobry smak, klasa i sensualna kobiecość. Przypominamy, że mamy już w Polsce sklep firmy GAP. To jedna z tych sieciówek, która dorobiła się miana marki kultowej. Słynie m.in. ze świetnych bluz i dżinsów.

Zimą modna jest wygoda. Jeśli więc kurtki, to PIKOWANE. Krótkie, neonowe, wyraźnie inspirowane modą narciarską. Przebojem są też ZEGARKI Z BRANSOLETAMI i ich masywna forma złagodzoną lekkością detali, np. diamencikami na kopercie. T-SHIRTY Z CEKINAMI i fotograficznymi kadrami to z kolei pomysłowa odpowiedź na trend „błysk na co dzień”.

Wracają też KUFERKI, czyli coś pośredniego między kufrem lekarskim a torebką lady. „Smakowite”, zwłaszcza gdy są podane w lekko żartobliwej formie.