"Stranger Things 3" - zwiastun serialu Netflix

Miłośnicy "Stranger Things" z niecierpliwością czekają na kolejny 3. sezon serialu. Netflix właśnie postanowił zaspokoić naszą ciekawość i zaprezentował zwiastun kolejnego sezonu "Stranger Things 3". 

Wiemy na pewno, że w trzecim sezonie pojawi się nowa bohaterka (spotykamy ją w centrum handlowym Starcout Mall, które serwuje lody u boku Steve'a Harringtona). Robin jest nietuzinkową dziewczyną, której marzy się wielka przygoda. Nie wiadomo dokładnie, jaką rolę odegra Robin, ale wszystko wskazuje na to, że odkryje ona mroczną stronę Hawkins. W rolę Robin wcieli się Maya Hawke - córka Ethana Hawke’a i Umy Thurman.

Zwiastun "Stranger Things 3" zdradza, że akcja sezonu rozgrywa się w okresie wakacyjnym, a nasi ulubieni bohaterowie są zdecydowanie dojrzalsi. Czym nas zaskoczy 3. sezon "Stranger Things" dowiemy się już za kilka miesięcy.

"Stranger Things 3" - kiedy premiera?

Pierwszy odcinek "Stranger Things" został wyemitowany 15 lipca 2016 roku. Historie dzieciaków, które na własną rękę próbują rozwiązać zagadkę tajemniczych zniknięć kolegów wciągnęła fanów serialu, którzy teraz z niecierpliwością czekają już na trzeci sezon.

Premiera serialu "Stranger Things 3" jest zapowiedziana na 4 lipca 2019, jak zwykle na platformie Netflix. Będziecie oglądać?