Trenerka fitness pokazała jak wygląda jej brzuch bez retuszu

Steph Claire Smith jest trenerką fitness, która za pośrednictwem mediów społecznościowych zachęca do zdrowego stylu życia. Przeglądając jej Instagram widzimy, że trenerka może pochwalić się nienaganną sylwetką modelki.

Oprócz promowania zdrowego odżywiania i uprawiania sportu trenerka wyznaje zasadę bycia w zgodzie z samą sobą i nie zakłamywania rzeczywistości. Pewnie dlatego jej konto na Instagramie cieszy się tak dużą popularnością (Steph Claire Smith ma ponad 1,5 miliona obserwujących). Ostatnio trenerka zamieściła post inny od wszystkich, w którym pokazała zdjęcie bez retuszu. Jej słowa to cenna lekcja dla wszystkich kobiet.

Zmieniamy się. Jednego dnia jesteśmy opuchnięci, a następnego czujemy się jak smukła fasola. Tak wygląda życie” – napisała trenerka.

Kobieta podkreśliła, że na nasz wygląd duży wpływ ma faza cyklu miesiączkowego. Od tego zależy, czy nasz brzuch jest płaski, czy opuchnięty, czy mamy wielką ochotę na podjadanie, czy wręcz przeciwnie. Dla porównania Steph Claire Smith zamieściła swoje dwa zdjęcia brzucha. Po prawej stronie trenerka pokazuje napięty i pięknie umięśniony brzuch, zaś po lewej ten sam brzuch po wcześniejszym objedzeniu się. 

„To jest piękno ciała” - napisała trenerka podkreślając, że nie wolno pozwolić na to, żeby takie zmiany w naszym ciele, które są czymś naturalnym, negatywnie wpływały na nasze samopoczucie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Guess what. We bloat. We fluctuate. We’re puffy one day and feeling like lean beans the next. That’s life. I’m due for my period tomorrow (yay love flying overseas at that time of the month ) so I’ve been more bloated than usual, looking like the left photo when I’m relaxed all day, and snacking like crazy because it’s what my body wants every month Don’t let changes stress you out, or question your health or your journey. No matter where you’re sitting, even in your healthy weight range you will fluctuate. That’s the beauty of the body. Go along for the ride Right photo, absolutely not relaxed... but proud my efforts are still under there @keepitcleaner

Post udostępniony przez Steph Smith (@stephclairesmith) Paź 2, 2019 o 4:23 PDT

 

Jesteśmy zachwycone postawą trenerki i my również zachęcamy was do tego, żebyście miały dla siebie coraz więcej wyrozumiałości i akceptacji. Każda z Was jest piękna na swój sposób, nie możemy dążyć do jednego wzorca, bo różnorodność jest piękna i każda z Was jest piękna. Już najwyższy czas to zauważyć, a nie oglądać się na innych.