Rytuały na bogactwo mają za zadanie wspomóc nasze finansowe szczęście. Niektóre z nich przyciągają pieniądze, inne pomnażają obecne zasoby, a jeszcze inne chronią przed pechową stratą. Warto poznać także starsze sposoby na dostatek, które stosowali nasi przodkowie. Jeden z nich to staropolski rytuał na bogactwo. Legendy głoszą, że przynosi wielki majątek, a sprawdza się tylko tego 1 dnia. Dowiedz się, jak go wykonać.

Jak działa staropolski rytuał na bogactwo?

Obrzędy i rytuały, które mają przywoływać pieniądze, wiążą się ze szczególnym rodzajem białej magii. Każdy z nas nosi w sobie pragnienie poprawy swojego bytu i wykorzystania nadarzających się okazji. To właśnie rytuały kumulują tego typu potrzeby, otaczającą je energię i szczęście, by nakierować je na faktyczne działania. Rozumieli to już nasi przodkowie, którzy od wieków stosowali różne obrzędy, by przynieść sobie dobrobyt i bezpieczeństwo finansowe.

Staropolski rytuał na bogactwo jest wysoce skuteczny, nie jest jednak dla każdego. Zakłada on bowiem pewien kluczowy element – rozrzucanie monet. W tej metodzie należy pokonać barierę rozstania się z małą kwotą, by zyskać majątek. Ten staropolski rytuał na bogactwo przeprowadza się, by:

 • zbudować stabilność finansową,
 • zyskać potrzebną kwotę pieniędzy na dany cel,
 • otworzyć się na nową energię finansową,
 • wspomóc swoje szczęście w zarabianiu pieniędzy,
 • zdobyć podwyżkę lub lepiej płatną pracę.

Ten rytuał wspiera także szczęście w znajdowaniu pieniędzy, przynosi pomysły na dobry zarobek i chroni przed pechową utratą pieniędzy. Warto wykonywać go wtedy, gdy jesteśmy gotowi na zmiany w naszym życiu, które poskutkują bogactwem. Uważaj jednak, ponieważ może on przynieść przemianę innych dziedzin życia

Zobacz też:

Jak wykonać staropolski rytuał na bogactwo?

W celu wykonania staropolskiego rytuału na bogactwo potrzebujesz tych 3 rzeczy:

 • 1 jasnej świecy,
 • 1 garści soli,
 • 12 monet o drobnych nominałach (lub dowolnych).

Działania najlepiej wykonywać w czwartki – to dzień najbardziej sprzyjający rosnącej energii finansowej. Poleca się wykonywanie rytuału w fazie przybywającego Księżyca, czyli od nowiu do pełni włącznie. Najbliższa pełnia to mocno sprzyjający finansom okres – Pełnia Truskawkowego Księżyca 4 czerwca 2023.

Zobacz także:

W odróżnieniu od wielu innych rytuałów te działanie wykonujemy na zewnątrz, a nie w domu. Należy wyjść z domu, najlepiej około północy i wybrać miejsce pośród natury. Może to być pole, łąka albo park. Tak wykonasz staropolski rytuał na bogactwo:

 1. Przygotuj monety i sól, weź je ze sobą.
 2. Zapal świecę i wyjdź z domu, wybierz miejsce pośród natury, gdzie będziesz czuła się swobodnie.
 3. Postaw świecę bezpiecznie na ziemi tak, by paliła się dalej. 
 4. Obracając się dookoła wysyp najpierw sól.
 5. Następnie kręcąc się wokół własnej osi, rozrzuć pieniądze ze słowami: Co wydaję, wraca do mnie po trzykroć. Co oddaję, wraca po siedmiokroć.
 6. Zatrzymaj się i skup się na pragnieniu wzbogacenia się, skieruj swoje prośby ku niebu.
 7. Podnieś świecę i wróć z nią do domu.

W domu pozwól świecy wypalić się do końca lub zgaś ją przed pójściem spać. Postaraj się nie odwiedzać miejsca, w którym odbyło się rozrzucanie monet. Nie mogą one wrócić bezpośrednio do osoby, która je uwolniła. Nie wolno ich zbierać. Pieniądze przyjdą do ciebie innymi drogami. Wpływ udanego rytuału na bogactwo odczujesz już kilka dni po jego wykonaniu.

Sprawdź także: