W życiu wiele rzeczy może przynieść nam szczęście lub - wręcz przeciwnie - ściągnąć na nas pecha. Lepiej zatem dmuchać na zimne i uważać na to, jakie decyzje podejmujemy każdego dnia. A te mogą dotyczyć nawet najbardziej błahych kwestii, np. naszych stylizacji. Okazuje się, że ten element garderoby przynosi szczęście, więc warto sięgać po niego jak najczęściej. Zdradziła nam to stara cyganka. 

Ten element garderoby przynosi szczęście

Niedawno pisałyśmy, że to ubranie przynosi największego pecha. Teraz czas na element garderoby, który zadziała odwrotnie i sprawi, że los zacznie nam sprzyjać. Jak dobrać ubranie na szczęście? 

Okazuje się, że tym wyjątkowym elementem garderoby jest... kolorowa spódnica. Wynika to z romskich wierzeń. Cyganki nigdy nie rozstają się z tym elementem garderoby i już wiadomo dlaczego. Warto jednak zwrócić uwagę na jeden niezwykle istotny szczegół. 

Zobacz także: 

Kolorowa spódnica to szczęśliwe ubranie

Nasze szczęście zależy w dużej mierze od koloru spódnicy, po którą sięgniemy. Oczywiście najlepiej wziąć przykład z cyganek i wybrać tę wielobarwną, która zapewni nam całkowitą przychylność losu. Jeżeli jednak wolicie bardziej jednolite elementy garderoby, możecie postawić na jeden kolor - wówczas szczęście będzie wam sprzyjać w konkretnych dziedzinach życia: 

  • czerwony odpowiada za miłość,
  • zielony sprzyja naszym finansom,
  • żółty dodaje optymizmu i energii,
  • niebieski zapewni ci sukces i rozwój kariery,
  • biały sprzyja relacjom międzyludzkim. 

A wy jaki kolor ubrań lubicie najbardziej? Konieczni wybierzcie spódnicę w tym odcieniu. 

Zobacz także: 

Zobacz także: