Toksyczne relacje odbierają ci radość z życia i podcinają skrzydła? Bywa tak, że szkodliwe osoby pojawiają się w otoczeniu czy tego chcemy, czy nie. Uwolnienie się od ich wpływu nie jest łatwe, ale nie niemożliwe. Niektórzy ludzie posiadają wiedzę, która w tajemniczy sposób rozwiązuje problemy. Nam stara cyganka zdradziła, że jest sposób na odcięcie od toksycznej osoby. Wykonasz go w 5 minut.

Jak przygotować się na odcięcie od toksycznej osoby?

Szkodliwy wpływ toksycznej osoby może spowodować u nas strach, lęki, niepokoje, apatię i wycofanie. Gdy ktoś odbiera ci energię, nie możesz wstać rano, a w ciągu dnia trudno ci zebrać myśli i zrobić cokolwiek konstruktywnego. Jeśli często tak się czujesz, możesz mieć w swoim otoczeniu toksyczną osobę, która z czasem zamienia się w wampira energetycznego. Na ogół jest to jednak szkodliwy charakter, który świadomie lub nieświadomie czerpie satysfakcję z negatywnego wpływu na innych. Cygański sposób na odcięcie od toksycznej osoby sprawia, że trudniej będzie cię skrzywdzić. Wytworzy ochronną aurę, a z czasem złe oko przestanie cię zauważać i uwolnisz się od jego wpływu. Aby rozpocząć rytuał na odcięcie od toksycznego człowieka, przygotuj:

 • Przedmiot związany z toksyczną osobą lub kawałek papieru, na którym zapisz jej imię i nazwisko
 • Świecę
 • Kawałek sznurka
 • 1 szczyptę soli
 • Nóż lub nożyczki
 • Lusterko
 • Talerzyk

Zobacz też:

Jak wykonać cygański sposób na odcięcie od złego człowieka?

Cyganie mają swoje magiczne sposoby na uporanie się problemami, w tym także ze szkodliwymi dla ich otoczenia ludźmi. Wykonują rytuał na odcięcie od toksycznej osoby. Aby go odtworzyć, zbierz potrzebne rzeczy i poczekaj na spokojny wieczór. Wtedy wykonaj następujące kroki:

 1. Zapal świecę w bezpiecznym miejscu
 2. Przedmiot związany z toksyczną osobą lub kartkę z jej imieniem przywiąż do jednego końca sznurka
 3. Sznurek z symbolicznym przedmiotem połóż na lusterku
 4. Posyp wszystko solą, wcierając ją w przedmiot i sznurek
 5. Złap za drugi koniec sznurka, podnieś przedmiot nad lusterkiem
 6. Ostrym nożem lub nożyczkami szybko przetnij sznurek w połowie
 7. Końcówkę z symbolicznym przedmiotem odłóż na talerz i przykryj lustrem od strony zwierciadła
 8. Zachowaj drugi koniec sznurka, możesz nosić go przy sobie

Na koniec zgaś świecę, przedmiot związany z toksyczną osobą wynieś pod lusterkiem z domu i wyrzuć. Uważaj, by nie wyrzucić i nie uszkodzić lusterka. Taki obrzęd sprawi, że działanie toksycznej osoby będzie się od ciebie odbijać jak od lustra. Możesz wykonywać ten rytuał co pewien czas, by wzmacniać jego działanie. W końcu cygańska magia sprawi, że toksyczna osoba zniknie na stałe z twojego życia.

Sprawdź też:

 

Zobacz także: