Gdy w twoim życiu nagle wszystko zaczyna iść źle, a jedna rzecz po drugiej się "sypie", to może być działanie rzuconego uroku. Łatwo sprawdzisz to metodą jajowania lub nieco prostszym sposobem odczytywania uroków z zapałkami. Kiedy już potwierdzisz swoje złe przeczucia, trzeba jak najszybciej działać. Wykorzystaj w tym celu sprawdzone zaklęcie na odwrócenie uroków. Potrzebujesz tylko 2 składników, które na pewno masz w domu. Przeczytaj, od czego zacząć.

Jak działa sprawdzone zaklęcie na odwrócenie uroków?

Niestety istnieje na świecie nie tylko biała magia, pomocna i życzliwa, ale także mroczna jej strona. To właśnie ona odpowiedzialna jest za rzucanie uroków, klątw, złorzeczeń i innych przykrości. Na szczęście istnieje kilka sposobów na pozbycie się negatywnej energii bez szkody dla otoczenia i siebie samego. Jednym z nich jest sprawdzone zaklęcie na odwrócenie uroków.

Zaklęcie na odwrócenie uroków działa łagodnie i stopniowo, nie powodując szkodliwych następstw. Sprawi ono, że:

 • oczyścisz energię wokół siebie,
 • przerwiesz negatywne połączenie z osobą, która rzuciła urok,
 • wzmocnisz swoją moc i odporność energetyczną,
 • ochronisz się przed wampirami energetycznymi,
 • nabierzesz siły, odwagi i przenikliwości.

Warto wykonać to zaklęcie nawet gdy tylko podejrzewasz działanie negatywnych sił wokół ciebie, ponieważ wzmacnia ono ochronną barierę przed złem. Samo przeczucie może zsyłać ci intuicja, która ostrzega przed szkodliwymi wydarzeniami i złorzeczeniami.

Zobacz też:

Wykonaj zaklęcie na odwrócenie uroków – potrzebujesz 2 składników

Do przeprowadzenia zaklęcia na odwrócenie uroków nie musisz mieć skomplikowanych elementów. Potrzebujesz tylko dwóch, ewentualnie trzech rzeczy:

 • soli,
 • pieprzu,
 • 1 jasnej świecy (opcjonalnie).

Do rozpoczęcia rytuału, w którym wypowiesz zaklęcie na odwrócenie uroków, wymagana jest cisza i spokój, którą najlepiej zapewni pora nocna. Odpowiednia faza Księżyca do działania zaklęcia to Księżyc malejący po pełni, włącznie aż do nowiu.

Zobacz także:

Tak wykonuj zaklęcie na odwrócenie uroków, które jest najbardziej skuteczne:

 1. Zapal świecę (opcjonalnie) lub małe źródło światła.
 2. Na talerz wysyp garść soli i garść pieprzu.
 3. Sól i pieprz zamieszaj palcem wskazującym w lewo 3 razy, a potem w prawo 4 razy.
 4. Wypowiedź zaklęcie: Usuwam wszelkie przeszkody, odwracam złe uroki, nie ma mojej zgody na tej magii mroki.
 5. Następnie otwórz okno lub drzwi i zdmuchnij sól z pieprzem na zewnątrz. Powiedz: Dokonało się.

Od tej pory negatywna energia zacznie wypalać się i blednąć, a ty odzyskasz władzę nad swoim życiem. Co więcej, osoba, która rzuciła urok, nie będzie mogła więcej ci zaszkodzić. Wykonuj to zaklęcie zawsze, gdy czujesz się przytłoczona negatywną energią.

Uwaga, dopilnuj, by sól i pieprz spadły na ziemię. Ostrożnie je zdmuchuj, by nie zakrztusić się przyprawami. Istnieje możliwość, że gdy sól z pieprzem spadną na czyjeś mieszkanie, balkon lub parapet mogą zaszkodzić jemu, a także i tobie.

Sprawdź także: