Do wyboru, do koloru

Każde pomieszczenie w naszym mieszkaniu lub domu ma swój niepowtarzalny klimat. Możemy go podkreślić za sprawą odpowiednio dobranych drzwi wewnętrznych. Kolekcja Luma wyróżnia się oszczędnymi, regularnymi liniami i bogatą ofertą kolorystyczną. Drzwi Luma znajdziemy w wersji pełnej lub z częściowymi przeszkleniami, a do wyboru mamy aż osiem kolorów. Jeden z wariantów to uniwersalna biel, która powiększy optycznie przestrzeń oraz wprowadzi do niej akcent harmonii. Możemy wybierać również spośród siedmiu oklein inspirowanych naturalnym drewnem: od miodowego, ciepłego odcienia po głęboki orzech, nadający naszemu wnętrzu wyrazisty charakter. Jasny Dąb Sonoma stanie się eleganckim tłem naszego salonu, a Dąb Halif z widocznymi słojami sprawdzi się w kreatywnym zakątku. 

Dzięki zastosowanemu częściowemu przeszkleniu do pomieszczenia wpadnie więcej naturalnego światła. Takie drzwi wewnętrzne warto zamontować w pokoju naszych maluchów lub w przestrzeni biurowej. Nie musimy martwić się o prywatność: szyba w kolorze biały mat zapewni nam pełny komfort. W ofercie istnieją cztery modele z przeszkleniami oraz jeden model pełny. W ich doborze pomogą nam doradcy w sklepach Majster Plus oraz salonach VOX: właśnie tam znajdziemy wszystkie drzwi Luma. Jeśli chcemy zapoznać się z ofertą drzwi wcześniej, zajrzyjmy na stronę vilohome.com

Trwałe drzwi to podstawa

Odbite ślady dłoni, krople po rozlanej kawie, liczne uderzenia zabawek naszych pociech – drzwi wielokrotnie w ciągu dnia wystawiane są na próbę. Okleina w modelach Luma charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie. Nie musimy się także martwić częstym brudzeniem się – zwłaszcza białych pełnych drzwi – do ich wyczyszczenia wystarczy jedynie wilgotna ściereczka. W ofercie znajdziemy drzwi pasujące do przejść o różnych szerokościach (od 60 do 90 cm). Zastosowane trzy zawiasy zapewniają lepszą stabilność skrzydła drzwiowego oraz długie lata ich bezproblemowego użytkowania. Dzięki temu drzwi Luma sprawdzą się także w pomieszczeniach, z których często korzystamy, takich jak kuchnia lub łazienka. 

Aranżacja staje się przyjemnością

Uniwersalne białe drzwi Luma możemy zamontować zarówno w pomieszczeniach z kontrastowymi, ciemnymi ścianami, jak i w eleganckim salonie z beżem w roli głównej. Kolekcje Luma to najlepszy sposób na metamorfozę wnętrza, jeśli nie chcemy wymieniać podłogi i zmieniać kolorów ścian. Drzwi Luma stworzą spójną całość zwłaszcza z panelami podłogowymi Vilo, a doskonałym uzupełnieniem będą listwy przypodłogowe tej marki. Z łatwością dobierzemy do nich naturalne dodatki, dzięki którym poczujemy się w naszym wnętrzu wyjątkowo.

Łatwo i przyjemnie

Montaż drzwi wcale nie musi sprawiać nam wielu problemów. Produkty marki Vilo powstały z myślą o tym, by każdy mógł samodzielnie zainstalować je we własnym mieszkaniu lub domu. Jeśli jednak zależy nam na jak najszybszym montażu, wybierzmy sprawdzone ekipy remontowe, które polecą nam doradcy w salonach sklepach Majster Plus oraz salonach VOX. Przy samodzielnej instalacji pamiętajmy, że drzwi Luma występują w systemie przylgowym, a w razie potrzeby można w nich zastosować podcięcie wentylacyjne w dolnej części skrzydła. W razie wszelkich wątpliwości możemy obejrzeć poradnik dotyczący montażu drzwi wewnętrznych, który przygotowała dla nas marka Vilo.


 

Zobacz także: