Jeśli w twoim życiu nagle wszystko zaczyna iść źle, pojawiają się przeszkody i masz już dość, może to być działanie klątwy. Złe uroki i negatywne życzenia zdarzają się częściej, niż nam się wydaje. Klątwy mogą być nałożone nawet nieświadomie, a nie każdy jest na nie odporny. Wrażliwe osoby mogą cierpieć z jej powodu. Dlatego sprawdź, czy ciąży na tobie klątwa. Potrzebujesz tylko 2 rzeczy, które na pewno masz w domu. Sprawdź, jak to zrobić.

Jak sprawdzić, czy ciąży na tobie klątwa?

W naszym otoczeniu niemal zawsze znajdują się pewne negatywne osoby. Złość, zazdrość i zawiść może powodować złorzeczenia, które manifestują się w życiu niewinnych ludzi. Doświadczasz ostatnio lawiny problemów i przykrych zdarzeń? Sprawdź, czy ciąży na tobie klątwa. Przygotuj kilka przedmiotów, które na pewno masz w domu. Będziesz potrzebować:

 • 1 nowej paczki zapałek,
 • 1 szklanki wody,
 • 1 jasnej świecy, opcjonalnie, na wzmocnienie rytuału.

Wybierz wysoką szklankę, która jest z przezroczystego i gładkiego szkła. Będzie ona konieczna do obserwowania jej zawartości. W innym przypadku wynik nie zostanie prawidłowo odczytany. Rytuał sprawdzania klątwy wykonuj wieczorem, po zachodzie słońca.

Tak sprawdzisz, czy ciąży na tobie klątwa:

 1. Zapal świecę i umieść ją na podstawce.
 2. W pudełku na zapałki zostaw 9 nowych zapałek, resztę wyciągnij i odłóż.
 3. Niepełną szklankę wody postaw na stole.
 4. Skup się na swojej sytuacji i problemach.
 5. Zapalaj kolejno po jednej zapałce i czekaj, aż spali się do końca. Następnie kładź je na wodzie.

Zgaś świecę. Szklankę z zawartością zostaw na noc. Następnego dnia po wschodzie słońca możesz sprawdzić rezultat i odczytać wyniki. W tym momencie dowiesz się, czy została na ciebie nałożona klątwa.

Zobacz też:

Jak odczytywać wyniki rytuału na sprawdzenie klątwy?

Moc nałożonych uroków manifestuje się w symboliczny sposób wokół nas. Szklanka z wodą i zapałkami wskazuje, czy ciąży na tobie klątwa i jaka jest jej moc. Oto jak odczytywać jej zawartość:

Zobacz także:

 • Jeśli wszystkie zapałki pływają na powierzchni wody, nie została nałożona żadna klątwa.
 • Gdy zapałki znajdują się na dnie, to znak, że została rzucona klątwa, złe oko lub urok.
 • Zapałki pływające częściowo na dnie, w połowie szklanki lub w różnych miejscach – to wskazówka, że pojawiło się złorzeczenie, słaby urok albo nieświadoma klątwa o niewielkiej mocy.

W przypadku, kiedy dotyczy cię drugi wynik, czyli rzucona klątwa, należy natychmiast ją odczynić. Zrób to, obmywając twarz i ręce wodą ze szklanki z zapałkami. Zapałki wyrzuć. Rytuał sprawdzania i ewentualnego obmywania należy powtarzać co tydzień, aż do uzyskania wyniku bez symboli uroków.

Sprawdź także: