Super nogi w sekundę

Specjalistka od makijażu ciała, Christine Beauchamp, pracująca od lat za kulisami pokazów bielizny Victoria’s Secret, tylko nam zdradziła sekrety, które sprawią, że twoje nogi w kilka chwil staną się szczuplejsze, dłuższe, bardziej seksowne. Korzystają z nich nawet modelki, choć z natury mają supernogi!
„Postaw na połysk. Wybierz oliwkę lub balsam nabłyszczający i nałóż je na centralne partie nóg, aby stały się dłuższe, nie tylko długie. Przydługie rurki lub proste dżinsy noś zawsze z wysokimi obcasami. Dlaczego? Nogi optycznie zyskają 10 cm, a cała sylwetka straci 5 kg. Myślisz o obcasach na lato? Staraj się znaleźć takie, których kolor będzie zbliżony do odcienia twojej karnacji – wyszczuplą nogi od samych czubków palców. A jeśli stawiasz na mini lub szorty, posmaruj brązującym mleczkiem skórę nóg, a kiedy już się wchłonie, wewnętrzną i zewnętrzną stronę ud muśnij jeszcze odrobiną samoopalacza.”

Miesiąc bez golenia

Jak osiągnąć taki wynik bez zabiegu depilacji laserowej? Na początek umów się na wosk lub cukrowanie. Po dwóch tygodniach odrośnięte, słabe włoski usuń depilatorem (teraz zabieg będzie całkowicie bezbolesny i superskuteczny – włoski długości 5 mm są najlepsze dla depilatora). Na koniec wsmaruj krem opóźniający odrastanie włosków. Efekt? Dokładnie cztery pełne tygodnie idealnej gładkości. Miesiąc bez golenia Jak osiągnąć taki wynik bez zabiegu depilacji laserowej? Na początek umów się na wosk lub cukrowanie. Po dwóch tygodniach odrośnięte, słabe włoski usuń depilatorem (teraz zabieg będzie całkowicie bezbolesny i superskuteczny – włoski długości 5 mm są najlepsze dla depilatora). Na koniec wsmaruj krem opóźniający odrastanie włosków. Efekt? Dokładnie cztery pełne tygodnie idealnej gładkości.