Active 2 to interaktywny program treningowy na konsole PlayStation3, Xbox 360 i Wii, powstały we współpracy z ekspertami w dziedzinie fitness. Dzięki systemowi Total Body Tracking, łączącemu funkcje monitora pracy serca i urządzenia śledzącego ruchy ciała, każdy ruch ćwiczącego jest kontrolowany i korygowany przez wirtualnego trenera. Do dyspozycji jest ponad 70 ćwiczeń i aktywności, takich jak boks czy koszykówka.

Anna Barańska została polską twarzą Active 2, rewolucyjnego produktu fitness. – Active to nie tylko fajna zabawa, ale też sposób na dobrą kondycję. Cieszę się, że mogą być w gronie sportowców promujących produkt EA Sports na całym świecie – opowiada jedna z najlepszych siatkarek, od kilku miesięcy występująca pod nazwiskiem męża: Werblińska.

A grono sportowców promujących Active robi wrażenie. Globalną twarzą jest David Beckham, jeden z najbardziej rozpoznawanych na świecie piłkarzy. W Ameryce Północnej produkt EA Sports promuje znakomita tenisitka Venus Williams, a w Niemczech słynna przed laty łyżwiarka figurowa Katarina Witt.

Zobacz wywiad z Davidem Beckhamem: