Ruch na rynku wypełniaczy trwa nieprzerwanie przez cały rok. Już co trzecia Amerykanka przyznaje, że zdecydowałaby się na zabieg medycyny estetycznej. W Polsce rzesze fanów mezoterapii i kwasu hialuronowego nadal rosną. Decydując się na zabieg, pamiętaj o kilku ważnych rzeczach. Po pierwsze starannie wybierz gabinet. Po drugie upewnij się, że cały proces przeprowadzi wykwalifikowany lekarz. Po trzecie dokładnie sprawdź, jaki preparat zostanie wstrzyknięty. Poniżej kilka nowości.

1. Regeneris
Osocze bogatopłytkowe pobierane z twojej krwi, a następnie wstrzykiwane na zasadzie klasycznej mezoterapii? To nie jest scenariusz kolejnego odcinka „Star Trek”, tylko rzeczywistość. Regeneris to prawdziwie rewolucyjny trend w medycynie estetycznej. Jak to działa? Twoja pobrana krew zostaje odwirowana i wzbogacona w czynnik aktywujący. Tak powstaje wypełniacz. Działa on przez aktywację płytek krwi zawartych w osoczu, które pobudzają procesy regeneracji tkanek, zwiększają produkcję kolagenu i pomagają w tworzeniu nowych naczyń krwionośnych. Regeneris to preparat stworzony z myślą o skórze zmęczonej, pozbawionej koloru oraz z oznakami starzenia. Nie daje tylko prostego wypełnienia, ale też pobudza twoje komórki do regeneracji. W dodatku jest w 100% naturalny, co zmniejsza ryzyko wystąpienia alergii i podrażnień.

2. Teyosal Kiss
Ustawicznie myślisz o swoich ustach? Chciałabyś je powiększyć? Teyosal Kiss został opracowany z myślą właśnie o nich. Jest preparatem wielofunkcyjnym. Można go wykorzystać do zwiększenia objętości, zmiany kształtu, korekcji zmarszek oraz nawilżenia ust. Jest jednym z serii wypełniaczy tej popularnej ostatnio na polskim rynku firmy. Jeżeli jesteś alergiczką, mamy kolejną dobrą wiadomość. Produkty Teyosal mają jedne z najniższych na rynku stężeń poziomów protein i endotoksyn, które minimalizują ryzyko wystąpienia alergii. Preparat podobnie jak większość innych dostępnych wypełniaczy bazuje na kwasie hialuronowym. Nadal nie jesteś przekonana? Spójrz na usta Angeliny Jolie.

3. Sculptra
Jak pobudzić skórę do produkcji kolagenu? Odpowiedzią jest Sculptra – innowacja w bezoperacyjnym liftingu, która umożliwia wygładzenie głębokich bruzd i zmarszczek. Sculptra to dyskretna metoda. Efekty jej działania widać dopiero po 6 tygodniach. Za to utrzymują się, uwaga, prawie przez 2 lata! Jaki jest jej skład? Jej podstawowym składnikiem jest kwas polimlekowy otrzymywany z kwasu mlekowego. Występuje on naturalnie w naszym organizmie, dzięki temu jest nieszkodliwy, wchłania się i jest dobrze tolerowany. Zastosowanie Sculptry wymaga jednak zrobienia testów alergologicznych. Plusem jest to, że można ją stosować do korekcji różnych partii twarzy.