Tomasz Sekielki – walka z nadwagą i ogromna metamorfoza

- Dla chcącego nic trudnego – udowadnia Tomasz Sekielski – znany dziennikarz i współautor słynnego filmu „Tylko nie mów nikomu”, który zrzucił 70 kg! Jak znacząca jest to różnica, pokazał na swoim ostatnim zdjęciu na Instagramie, prezentując się fanom w ogromnych spodniach z czasów, gdy ważył 185 kg.

To jedno zdjęcie uświadomiło wielu, jak wielką metamorfozę przeszedł dziennikarz, ile wysiłku i determinacji wymagało zrzucenie 70 kg w rok!

- Żona kazała zrobić porządek w szafie – żartuje dziennikarz na swoim koncie na Instagramie, pokazując swoje obszerne jeansy sprzed metamorfozy. Fotografia wywołała falę pozytywnych komentarzy. Większość fanów gratuluje Tomaszowi Sekielskiemu takiego wyniku. Podziwiają za upór, samozaparcie i siłę.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tomasz Sekielski (@tomaszsekielski) Wrz 19, 2020 o 9:04 PDT

 

Zobacz też: Bracia Sekielscy stworzą film o Janie Pawle II. Czy wiedział o pedofilii w Kościele?

Tomasz Sekielski. Fani nie kryją podziwu i składają gratulacje

- Czapki z głów. Gratulacje! – piszą.

Jeden z fanów dodał jednak, że obecna waga Tomasza Sekielskiego jest optymalna i nie powinien dalej chudnąć.

- Już nie chudnij. Trzymaj fason – pisze.

Dziennikarz, odpowiadając obserwującemu, wyjaśnił, że walka z nadwagą wciąż trwa i jeszcze nie osiągnął wymarzonej wagi. Niebawem jednak powie STOP.

Zobacz też: Rebel Wilson schudła 18 kg na diecie SIRT. Zdradza kulisy branży

Tomasz Sekielki – wycięcie żołądka i dalsza walka z kilogramami

Warto wspomnieć, że Tomasz Sekielski wielokrotnie podejmował walkę z poważną nadwagą. Ostatecznie jednak latem 2019 roku zdecydował się na operacji beriatrycznej, podczas której usunięto mu około 4/5 żołądka. To był początek zmiany, której efekty możemy obserwować po dzień dzisiejszy. Usunięcie żołądka wiążę się ze zmianami w sposobie życia i diecie. Dzięki operacji oraz późniejszym zmianom w trybie życia Tomaszowi Sekielskiemu udało się stopniowo zejść z wagi. Dziś dziennikarz może pochwalić się tym, że ubyło mu 70 kg!

Zobacz też: Tajemnica spektakularnej metamorfozy Adele. To nie tylko dieta i treningi