ELLE Zen Weekend: co czekać będzie na uczestniczki wyjazdu?

Na uczestniczki wyjazdu czekać będzie malowniczy zabytkowy pałac w Komierowie, stanowiący własność dziedziczki Anny Komierowskiej-Szweycer. Posiadłość, otoczona kilkusetletnim parkiem, jest dziś jednym z najlepszych butikowych hoteli w kraju.

Ania przyznaje, że pałac jest w jej rodzinie od pokoleń i ma bogatą historię. Jej rodzina straciła go w czasie II wojny światowej. Następnie przeszedł w ręce władzy. W końcu rodzinie Komierowskich udało się odkupić go w 1989 roku. Ania zdecydowała się wykorzystać niesamowity klimat posiadłości.

mat. prasowe

Ania Komierowska-Szweycer, która gościnność ma w genach, mówi, że chciała stworzyć miejsce, w którym historia spotyka się z nowoczesnością i luksusem. Yoga Retreatment pozwolił jej w pełni wykorzystać nie tylko potencjał pałacu, ale też otaczającego go wiekowego parku.  Ania zdecydowała się położyć nacisk na relaks w stylu slow.

Wspaniały potencjał Pałacu Komierowo i fakt, że jestem z nim bardzo związana, dały mi siłę, by zorganizować w nim wyjazdy Yoga Retreatment. Każdy dzień Yoga Retreatment zaczyna się wcześnie od zdrowego soku, a następnie sesji pranayam i jogi. Dzięki temu możesz łagodnie przejść z nocy w dzień, rozruszać ciało po śnie i ożywić umysł. Proponowane przez Jimmy’ego Sarubhana pranajamy, czyli techniki oddechowe, nierzadko mają większą pobudzającą moc niż filiżanka małej czarnej!

Ania wierzy, że regularne praktykowanie jogi może znacznie podnieść jakość życia, wzmocnić mięśnie, zlikwidować obrzęki i bóle kręgosłupa oraz usprawnić przepływ limfy.

Sesje jogi nie są jedyną atrakcją jaką proponuje pałac. Oprócz tego na gości czeka jacuzzi oraz wegetariańskie posiłki, które są nie tylko przepyszne, ale tez idealnie zbalansowane. Koncert gongów pomoże zrelaksować się, wprowadzając w stan podobny do medytacji. Delikatne wibracje instrumentu wprowadzają ciało w drgania i pomagają oczyścić ciało z toksyn.

Zobacz także:

Dla Ani ważne jest, by gościom przez cały pobyt towarzyszyło poczucie komfortu i pławienia się w luksusie. Stylowe wnętrza i wygodne łóżka czekają na spragnionych wypoczynku gości. W połączeniu z kojącym działaniem natury otaczającej pałac w Komierowie całość stanowi wprost idealny plan na weekend w stylu slow.

mat. prasowe

ELLE Zen Weekend: szczegółowy program wyjazdu

Pobyt rozpocznie się od sesji jogi i medytacji. Będzie okazja spotkać się z prowadzącymi zajęcia, między innymi z Jimmym Saurabha. Zorganizowana będzie również niezwykła sesji jogi twarzy, która poprowadzi Marta Kucińska. Poza tym czekają na was również ćwiczenia oddechowe czy koncert gongów, a także wegetariańskie śniadania. Wyjazd ELLE Zen Weekend zwieńczony będzie uroczystą kolacją.

Piątek

12:00 Przyjazd i rejestracja , zupa/sałatka na powitanie
16:00 - 17:00 Spotkanie otwarcia. Rozmowa Marty Rudowicz z Anną Komierowską -   Szweycer o niezależności, poszukiwaniu swojej drogi, spełnianiu marzeń i czerpaniu siły z kontaktu ze sobą.
18:00 - 19:15 Joga z medytacją i intencją na wyjazd
19:30 Kolacja
21:00 Głęboko relaksujący koncert mis i gongów
22:00 Sok na dobry wieczór

Sobota

7:45 Sok na dobry dzień
8:00 - 9:30 Poranna sesja jogi
9:30 Śniadanie
10:00 - 13:00 Czas wolny na spacery, kąpiele
13:30 Lunch
17:00 - 19:00 Joga twarzy by Marta Kucińska
19:30 Aperitif w podziemiach na tarasie dolnym
20:15 Kolacja serwowana / stroje koktajlowe

Niedziela

7:45 Sok na dobry dzień
8:00 - 9:30 Poranna sesja jogi/medytacja
9:30 Śniadanie
10:00 - 12:00 Kąpiele w jeziorze, spacery
13:30 Ceremonia i medytacja zakończenia
14:00 Lunch

To jednak nie koniec atrakcji. Na wszystkie uczestniczki czekać będzie pakiet wyjątkowych prezentów.

ELLE ZEN NIESPODZIANKI: (w pakiecie)

- mata do jogi Moonholi, którą każda uczestniczka będzie mogła zabrać z sobą

- Holistic suplement na włosy, skórę i paznokcie

- Bransoletka Mocy Anki Krystyniak

- Slaap Rose Quartz roller do masażu twarzy z różowego kwarcu

- świeca zapachowa

- pastelowa butelka BRK na wodę 500 ml

- Herbata Premium NEWBY z kolekcji Matthew Williamson

- The Ritual of Ayurveda Foaming Shower Gel - Żel pod prysznic

- Grown Alchemist: Mandarynka & Liść rozmarynu Krem do ciała Krem naprawczy do twarzy na dzień

mat. prasowe

Jak wziąć udział w ELLE Zen Weekend

Oferta jest dostępna dla każdego, kto chce przeżyć niezapomniany weekend w stylu slow. W wyjeździe udział weźmie pierwsze 20 osób, które do 5 lipca nadeślą swoje zgłoszenia. Warunkiem zorganizowania wyjazdu jest otrzymanie zgłoszeń od co najmniej 15 osób. Przewidywane są dwa pakiety.

ELLE ZEN WEEKEND x Yoga Retreatment 17-19 lipca 2020 – pakiet dla jednej osoby (pobyt w pokoju jednoosobowym) 1 990,00 zł

ELLE ZEN WEEKEND x Yoga Retreatment 17-19 lipca 2020 – pakiet dla dwóch osób (pobyt w pokoju dwuosobowym) 3 800,00 zł

Zgłoszenia  prosimy nadsyłać na adres:

ellezen@burdamedia.pl

Warto również zapoznać się z REGULAMINEM.

mat. prasowe