Czym jest Emsculpt NEO?

Emsculpt NEO, to „urządzeni cud”, wykorzystujące właściwości energii elektromagnetycznej i fali radiowej. Brzmi bardzo skomplikowanie i takie właśnie jest - wszystko po to, aby zapewnić maksimum efektów na kilku poziomach. Emsculpt NEO to urządzenie, którym możemy pracować na różnych, problematycznych dla nas częściach ciała - na przykład ramionach, udach, brzuchu czy pośladkach. Jak dokładnie działa? 

Spalanie tłuszczu

Emsculpt NEO opiera się na technologii HIFEM+, czyli zaawansowanej technologii elektromagnetycznej o wysokiej intensywności, która wywołuje skurcze mięśni, podobne do tych, które mają miejsce podczas np. ćwiczeń na siłowni. Urządzenie korzysta też z tzw. radiofrekwencji, która dostarcza dużą ilość energii cieplnej do tkanki tłuszczowej, powodując lipolizę, czyli jej rozpad. Połączenie tych dwóch terapii sprawia, że komórki tłuszczowe stosunkowo szybko ulegają zniszczeniu, a obwód, np. uda - zmniejsza się.

Wzmacnianie mięśni

Dzięki synergii HIFEM+ i RF, zabieg jeszcze lepiej rzeźbi mięśnie, ponieważ radiofrekwencja wzmacnia trening wywoływany przez pole elektromagnetyczne. RF jest więc rodzajem boostera, który sprawia, że supramaksymalne skurcze rozbudowujące mięśnie są jeszcze silniejsze i dłuższe, a trening jeszcze bardziej efektywny. 

Poprawa wyglądu skóry

Radiofrekwencja to technologia od lat wykorzystywana w gabinetach medycyny estetycznej. Energia, która dostarczana jest w głębokie warstwy skóry, powoduje jej kontrolowane uszkodzenia, które mobilizują ją do regeneracji. Zregenerowana tkanka jest gęstsza i bardziej jędrna, a to wszystko bez rekonwalescencji - cała „magia” dzieje się pod naskórkiem.  

Teraz trochę liczb. Jeden zabieg Emsculpt NEO to około 30 minut stymulacji, przypominającej masaż ciepłymi kamieniami. Nic nie boli, a wręcz przeciwnie - podczas jego trwania można się zrelaksować. Zaledwie 4 zabiegi pozwalają na redukcję tkanki tłuszczowej o około 30%, a rozbudowę tkanki mięśniowej o 25%! Gdzie skorzystać z terapii tą cudowną maszyną? Wyłącznie w najlepszych gabinetach i klinikach medycyny estetycznej w Polsce.

Ponadto 30 min zabiegu porównywalne jest do 20 tys. brzuszków czy przysiadów, zaś serię zabiegów można przyrównać do 12-16 tygodni treningu oporowego.

Zobacz także:

Więcej informacji znajdziecie tutaj:
https://artmedica.bialystok.pl/
https://amonitspa.pl/


lek.med.Małgorzata Suszko 
Centrum medyczne Art Medica - dermatologia, medycyna estetyczna i laserowe usuwania tatuażu, makijażu permanentnego, blizn, rozstępów i przebarwień oraz lifting i poprawa kondycji skóry.

Amonit Medical Spa - centrum profesjonalnej kosmetologii twarzy i ciała oraz depilacji laserowej. Mamy 10 różnych technologii: HIFEM, HIFU, RF, ultradźwięki, fala akustyczna, fala elektromagnetyczna, elektrostymulacja, masaż pod ciśnieniem, drenaż: EMBODY, EMSCULPT, VANQUISH, UNISON/EMTONE, EMSELLA, EXILIS, HIPRO-V, LYMPHASTIM, X-WAVE.