SPA dla dwojga

Walentynki to świetna okazja do relaksu we dwoje, który często schodzi na drugi plan przez pracę i obowiązki domowe. Wieczór walentynkowy nie musi być kolacją przy świecach - wykorzystajcie ten czas na zbliżenie się do siebie przez wspólne rytuały dla ciała i ducha. Poniżej przedstawiamy kilka sprawdzonych propozycji.

Masaż balijski dla dwojga

Masaż balijski to mocno relaksujący masaż całego ciała. Słowo mocno nie zostało użyte przypadkowo, nieraz rozluźnienie spiętych mięśni wymaga od masażystki użycia siły. Zabieg zaczyna się głaskaniem skóry, aż po przejście do specjalnych technik, które obejmują plecy, nogi, ręce a nawet stopy i dłonie. Panowie będą również zadowoleni z tego masażu - z racji na jego intensywność, momentami przypomina masaż fizjoterapeutyczny, a nie relaksacyjny. Ten zabieg zrzuci z Waszych pleców niewidzialny „ciężar”, który jest spowodowany codziennym stresem i nadmiarem obowiązków.

Ceremonia w saunie

Sauna do zdrowy sposób na pozbycie się toksyn z organizmu, oczyszczenie dróg oddechowych i oczywiście głęboki relaks. Ceremonie w saunie to sesje prowadzone przez mistrza, który przy akompaniamencie muzyki moderuje temperaturę w pomieszczeniu. Polewa gorące kamienie wodą, najczęściej z dodatkiem olejków zapachowych (dodatkowa aromaterapia), a następnie rozprowadza wytwarzającą się, gorącą parę wodną, przy użyciu wachlarza, lub ręcznika. Saunowanie z mistrzem ceremonii to zarówno rozrywka, jak i relaks w jednym.

Sesja floatingu dla dwojga 

Coraz bardziej popularny w świecie, gdzie zewsząd dociera do nas mnóstwo bodźców - floating, czyli komora deprywacyjna. Unoszenie się w wodzie z dodatkiem soli Epsom, po ciemku i bez dostępu dźwięku, pozwala na całkowity relaks i wyciszenie. Woda jest płytka i ma temperaturę ciała - dlatego możecie poczuć się jakbyście lewitowali. Dodatkowo, sól Epsom ma lecznicze właściwości dla skóry, łagodzi stany zapalne, a dzięki obecności magnezu, dodatkowo łagodzi stres.  

Hydrafacial z masażem twarzy 

A może delikatny zabieg na twarz? Hydrafacial spodoba się zarówno paniom jak i Ich partnerom. To zabieg kompleksowy, który w tym samym czasie oczyszcza skórę techniką zbliżoną do mikrodermabrazji, oraz nawilża skórę koktajlem bogatym w kwas hialuronowy i peptydy. Zabieg oczywiście nie jest bolesny, a połączenie go z relaksacyjnym masażem twarzy i szyi sprawi, że ta opcja to przyjemne z pożytecznym!

Masaż tantryczny dla par

Masaż tantryczny to propozycja dla par, które nie boją się eksperymentować i zacieśnić swoje więzi w oryginalny sposób. Masaż tantryczny skupia się na oczyszczaniu kanałów przepływu energii seksualnej, która według Tantry odpowiada za stan całego ciała i ducha. Masaż odbywa się nago, przy użyciu ciepłych, naturalnych olejków. Techniki, jak i masowane miejsca, są uzgadniane z masażystą tak, abyście czuli się komfortowo. Całościowy masaż tantryczny obejmuje też strefy intymne, tzw. Yoni u Pań i Lingama u Panów.