Lubicie borówki? My uwielbiamy! To jedne z naszych ulubionych owoców. W dodatku bardzo zdrowe! Zawierają fitoestrogeny, które chronią przed chorobami serca i pomagają utrzymać odpowiedni poziom cholesterolu w organizmie. A do tego mają sporo przeciwutleniaczy i ważny szczególnie dla kobiet w ciąży kwas foliowy! Warto jeść więc owoce, a także pić wyciśnięty z nich sok.

Marka Merry Berry, pojawiła się na polskim runku na początku bieżącego roku. Jedynym składnikiem produkowanych soków są świeże owoce, które pochodzą z certyfikowanych, polskich plantacji. Dla zachowania trwałości napoje są pasteryzowane, jednak proces ten nie wpływa na ich walory smakowe. Produkty Merry Berry nie zawierają żadnych ulepszaczy, konserwantów, sztucznych dodatków i cukru, gdyż są w 100% naturalne.

W jednej, 200 ml butelce  Merry Berry, znajduje się ekologiczny sok wyciśnięty aż ze 100 borówek. W ofercie dostępne są również mieszanki soków: borówka z jabłkiem i borówka z aronią. Idealnie dobrane proporcje dodatkowych owoców, wzbogacają unikalny smak tradycyjnego soku borówkowego. Cena około 6,40 pln!