Dokładnie rok temu, w ubiegłe wakacje media rozpisywały się o związku Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Aktorka para szybko potwierdziła medialne doniesienia. Zakochani chętnie pozowali do wspólnych zdjęć na branżowych imprezach, a w social mediach dzielili się romantycznymi ujęciami. Ich rozstanie, ogłoszone tuż przed Nowym Rokiem, było dużym zaskoczeniem. Niedawno okazało się jednak, że stara miłość nie rdzewieje, a Joanna i Antek planują rychły ślub. Ten, według informatorów portali plotkarskich, odbędzie się już w najbliższy weekend, tj. 7 sierpnia 2021. Poznajcie szczegóły!

Ślub i wesele Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego: data i miejsce

Już kilka tygodni temu liczne portale podawały szczegółowe informacje na temat ślubu i wesela Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Doniesienia te potwierdził właśnie informator "Super Expressu". Co więcej, tabloid ujawnił też datę ślubu Opozdy i Królikowskiego.

Ślub odbędzie się już w najbliższy weekend (7-8 sierpnia 2021 - red.) w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Natomiast przyjęcie weselne w pałacu w Zdunowie - za Nowym Dworem Mazowieckim - czytamy w magazynie.

Pałac w Zdunowie to faktycznie popularne miejsce wśród gwiazd show-biznesu. Jest oddalony zaledwie 40 km od Warszawy i oferuje nocleg w pięknych, stylizowanych na lata 20. wnętrzach. Nic więc dziwnego, że to właśnie na to miejsce zdecydowała się aktorska para.

Ślub i wesele Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego: goście, koszty, menu

Dziennik poinformował również o szczegółach weselnego menu aktorskiej pary:

W pałacu serwuje się głównie kuchnię polską i francuską, opartą na mięsiwach. W ofercie jest też szeroki wachlarz słodkości. Oczywiście możliwy jest indywidualny dobór menu, cena za jeden "talerzyk" to min. 400 zł. Alkohole to koszt 110 zł od osoby - do wyboru każdy rodzaj, od piw po mocne trunki. W dodatku można zamówić jeszcze duet smyczkowy, który umili gościom początek imprezy - czytamy w "Super Expressie".

Wśród oferowanych przez restauracje dań znajdziemy m.in. carpaccio z piersi kaczej z truskawkami, parmezanem i oliwą, łososia sous-vide z blinem gryczanym i śmietaną, czy wołowinę po burgundzku z puree ziemniaczanym i marchwią. 

Jak szacuje Plotek, wesele Asi i Antka może kosztować nawet ok. 200 tys. zł.