Niemal w każdym związku może pojawić się większy lub mniejszy kryzys. Jest to całkowicie naturalne, gdy w relacji pojawiają się emocje - a tak właśnie bywa w szczęśliwych związkach. Nikt jednak nie chce się kłócić z ukochaną osobą, dlatego też warto zrobić wszystko, żeby tego uniknąć. Pomóc nam w tym mogą różnego rodzaju rytuały - zwłaszcza słowiańskie, które doskonale były znane naszym przodkom. Ten słowiański rytuał na kryzys w związku potrafi zdziałać cuda.

Słowiański rytuał na kryzys w związku. On sprawi, że kłótnie nie będą wam straszne

Ten słowiański rytuał na kryzys w związku warto przeprowadzić po każdej kłótni - nawet jak była niewielka. Pozwoli bowiem oczyścić atmosferę i ochroni naszą relację przed kolejnymi nieporozumieniami. 

Zobacz także: 

Do wykonania tego miłosnego rytuału potrzebujecie zaledwie trzech rzeczy. Potrzebne wam będą: 

  • czarna nitka,
  • czerwona świeca,
  • szklanka z wodą. 

Gdy już zaopatrzycie się we wszystkie niezbędne elementy, możecie przejść do wykonywania słowiańskiego rytuału. 

Rytuał na kryzys w związku krok po kroku

Jak wykonać ten rytuał krok po kroku? Jest to banalnie proste. 

Na początku postawcie na stole świecę i ją zapalcie. Obok powinna znajdować się szklanka z wodą. Na czarnej nitce zawiążcie siedem supełków i trzymajcie ją nad świecą - ale jeszcze nie podpalajcie.

Zobacz także:

W tym momencie powinniście wypowiedzieć słowa: "Ofiaruję kłótnie i niesnaski świętemu ogniowi. Święconą wodą proszę o pokój i miłość”.

Potem możecie podpalić nitkę - najlepiej wówczas ułożyć ją na talerzyku, żeby się nie poparzyć. Gdy już całkiem się wytli, wówczas wypijcie wodę ze szklanki, a popiół z nici wyrzućcie poza domem. 

Zobacz także: