Nasi przodkowie świętowali nadejście nowego roku wraz z przesileniem zimowym albo wiosenną równonocą. Już w grudniu zastanawiano się, co przyniesie kolejny cykl natury i jak potraktuje każdego z osobna. Skorzystaj z mądrości przodków. Słowiańska wróżba na 2024 rok wskaże, co cię czeka. Do jej wykonania potrzebujesz tylko 3 składników. Sprawdź, co odkryje los.

Słowiańska wróżba na 2024 rok – jak działa?

Słowianie szykowali się na nadejście nowego roku wraz ze zbliżającym się przesileniem zimowym, które celebrowano jako Szczodre Gody. Jeszcze przed nastaniem tego święta można było wróżyć na przyszłość, używając składników, które można było łatwo znaleźć w każdym domu.

Jedną ze słowiańskich wróżb na przyszłość jest przepowiednia z użyciem kamyka, ziarna fasoli lub grochu i monety. Działa ona podobnie jak andrzejkowa wróżba z kubków, ponieważ przedmioty trzeba schować pod miseczki, zamieszać i wybrać jedną z nich. Dobrze się zastanów nad swoim wyborem. Ta słowiańska wróżba na 2024 rok wskaże, co będzie u ciebie tematem numer 1 w nowym roku.

Zobacz też:

Jak wykonać słowiańską wróżbę na 2024 rok?

Stara słowiańska wróżba na nadchodzący rok pokazuje, co będzie dla danej osoby najważniejsze. Wybrany symbol przepowiada, co przyniesie nie tylko sukcesy, ale być może także porażki. Każda wróżba ma bowiem dwie strony medalu. Oto jak odczytywać wyniki słowiańskiej wróżby na 2024 rok:

  • Moneta – wróży, że nadchodzący rok będzie czasem bogactwa. Głównym tematem będzie zarabianie pieniędzy, kariera, praca oraz oszczędzanie. Szykuje się dostatek finansowy, ale może nie być czasu, by z niego skorzystać.
  • Ziarno grochu lub fasoli – wróży rok dobrobytu i spokoju. Ziarno wskazuje, że w domu zawsze będzie pełna spiżarnia, dzięki czemu uniknie się biedy. Sprawy skupią się wokół wydarzeń rodzinnych, związków, dzieci i przyjaciół. Nie będzie wielkich zmian, zarówno na dobre, jak i na złe.
  • Kamyk – to najmniej korzystna wróżba. Kamyk symbolizuje pechowy początek roku, ciszę i bezruch. Zmiany mogą napotykać problemy i blokady. Dla osób, które nie szukają wrażeń to zapowiedź spokoju, ale dla żądnych przygód zwiastuje kłopoty w drodze.

Sprawdź, co tobie wskaże los i wypróbuj słowiańską wróżbę na 2024 rok. Pamiętaj, że liczy się tylko pierwszy wynik, nawet jeśli nie jesteśmy z niego zadowoleni.

Przeczytaj także:

Zobacz także: