Zespół specjalistów dokłada wszelkich starań, aby w ofercie warszawskiej kliniki znalazły się najnowsze, najbardziej innowacyjne, najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze rozwiązania z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej czy ginekologii estetycznej.

Wybitni eksperci pod patronatem Katarzyny Chwedoruk śledząc najnowsze trendy medycyny estetycznej, udostępniają swoim pacjentom sprawdzone technologie i najwyższej jakości zabiegi – od anti aging, przez modelowanie sylwetki, po relaks w SPA.

SkinClinic to wyjątkowa klinika medycyny estetycznej, która sprawi, że poczujesz się wyjątkowo! Przekonały się o tym polskie gwiazdy takie jak Justyna Steczkowska i Magdalena Cielecka – przekonaj się i Ty!

Główną domeną SkinClinic są laserowe zabiegi medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Zespół wybitnych specjalistów warszawskiej kliniki korzysta wyłącznie z innowacyjnych technologii, dzięki czemu może indywidualnie dopasować najlepsze rozwiązania z zakresu medycyny estetycznej. SkinClinic dysponuje wieloma najnowocześniejszymi laserami odmładzającymi i upiększającymi, które pozwalają przeprowadzić zabiegi likwidowania tkanki tłuszczowej, modelowania sylwetki, ujędrniania skóry, a także poprawiają owal twarzy i likwidują zmarszczki.

Poza zabiegami z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej w SkinClinic stosujemy laserowe metody leczenia w zakresie ginekologii estetycznej. W SkinClinic pod okiem specjalisty można zadbać o funkcjonalność i estetykę narządu rodnego, a także poprawić satysfakcję z życia intymnego. Profesjonalizm oraz indywidualne podejście do pacjentów sprawiają, że zabiegi ginekologii estetycznej odbywają się w warunkach najwyższego komfortu. SkinClinic podążając za nowoczesnymi technologiami ginekologii estetycznej oferuje wyłącznie nowoczesne rozwiązania, w tym leczenie nietrzymania moczu i labioplastykę przy użyciu lasera MonaLisa Touch.

Telefon kontaktowy: 224244646

Adres: ul. Stawki 4 B w Warszawie 

Zobacz także:

www.skinclinic.pl