Siostra Anny Przybylskiej podzieliła się bardzo ważnym nagraniem

Agnieszka Kubera wstawiła wczoraj na swoje media społecznościowe bardzo ważny materiał. Jest to krótki filmik przedstawiający płuca osoby chorej na Covid- 19. Siostra Anny Przybylskiej chce tym prostym, aczkolwiek mocnym filmikiem przypomnieć, że pandemia nadal trwa. W komentarzach Agnieszka Kubera wyjaśniła, co filmik przedstawia:

To czarne jest prawidłowe. Te białe zagęszczenia są patologią pomijając to co na środku czyli serce.

 To scan TK płuc. Obraz w przebiegu Covid19 potwierdzony testem.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Aga (@agulka2002) Cze 22, 2020 o 4:54 PDT

Dyskusja w komentarzach pod postem siostry Przybylskiej

W opisie Agnieszka Kubera zaapelowała, by nie ignorować pandemii i nadal stosować się do zaleceń. Badaczka stara się też odpowiadać na pytania i prostować mity dotyczące koronawirusa. W komentarzach wiele osób poparło Agnieszkę Kuberę i podzieliło się swoimi spostrzeżeniami.

Dlatego w tym roku szerokim łukiem omijamy bulwar, wszystkie knajpy i miejsca gdzie jest duże skupiska ludzi.


Daje do myślenia, niestety.


Pani Agnieszko bardzo dobrze, że pani informuje społeczeństwo, iż wirus nadal jest. Czytając informacje, jak w tej chwili wygląda sytuacja w PL, odnośnie nienoszenia maseczek, nie zachowując odstępu, zrezygnowałam z urlopu, bo jest dla mojej rodziny sytuacja niebezpieczna, ponieważ jestem w grupie ryzyka. Moim zdaniem niewłaściwie zachowuje się rząd i zmęczony minister zdrowia.

Obecnie w Polsce na koronawirusa chorych jest ponad 32 tys. osób, a zmarło ponad 1,3 tys. Czerwiec jest piątym miesiącem pandemii w naszym kraju.