Pasek w talii:
Spódnica na tiulowej halce (Odzieżowe Pole, 59 zł) z obcisłą bluzką (Solar, 69 zł) i grubym paskiem (Wittchen, 119 zł) ? tak nosiły się wszystkie elegantki przed półwieczem. Dopełnieniem całości są balerinki z kokardką (Elizabeth, 350 zł).

Słodkie pastele:
Góra blisko ciała, dół zwiewny i delikatny. Kolor sukienki przywodzi na myśl waniliowo-pistacjowe lody (Caterina, 529 zł). Na szyi duże perły (Zielony Kot, 49 zł).

Mały kostiumik:
Dopasowany w talii żakiet (Molton, 476 zł) i spódniczka za kolano (Molton, 266 zł) nawiązują do stylu kostiumów Chanel. Pastelowy odcień powtarza się na torebce (Wittchen, 179 zł). Na ręku bransoletka z perełek (Zielony Kot, 39 zł).

Romantyczna kokardka:
Sukienka (Gantos, 159 zł) przewiązana pod biustem grubą wstęgą z niedużą kokardką. Dodatki: okulary (Cubus, 49 zł), torebka (Gantos, 69 zł) uszyta z tego samego materiału co suknia.

Biel i czerń:
Klasyczne zestawienie bluzki (Wallis, 169 zł) i podobnego do niej sweterka (Solar, 195 zł). Spódnicę (Mascha, wzór) zdobi koroneczka retro. Pantofle na małej szpilce (Prima Moda, 869 zł) i torebka (Prima Moda, 459 zł).

Rybaczki i groszki:
Nogawki (Tally Weijl, 69 zł) obowiązkowo kończą się przed kostką, a kropeczki na bluzce (Galeria Centrum, 99 zł) współgrają z groszkami apaszki (Almia, 29 zł). Na nogach czarne balerinki (Elizabeth, 350 zł).

Fotograf: Tomasz Drzewiński
Stylizacja: Grzegorz Bloch
Fryzury: Daniel Prus
Makijaż: Margo Węgierek
Modelka: Kasia G/Moda Forte
Produkcja: Agata Górska