OBRĄCZKI

Obrączki, które widzimy we śnie mogą oznaczać długi i szczęśliwy związek. Dla osób, które akurat nie są w relacji małżeństwem, a, na przykład, planują ślub – zestaw obrączek może oznaczać nowy etap w miłości i większą bliskość między partnerami.

Jeśli we śnie jednak gubisz obrączkę – możesz mieć na koncie nierozwiązane problemy z mężem lub chłopakiem.

TORT WESELNY

Pojawienie się w marzeniach sennych weselnego tortu lub krojenie go symbolizuje zazwyczaj harmonię i domowy spokój. Jednak konsumpcja kawałka ciasta może zajawiać nowe erotyczne doznania w Twoim życiu.

SUKNIA ŚLUBNA

Zakładanie sukni ślubnej we śnie może oznaczać, że potrzebujesz w swoim związku większej dawki romantyzmu. Z drugiej strony jest też symbolem kiepskiego samopoczucia, choroby (zwłaszcza jeśli suknię ślubną masz na sobie np. w biurze).

WELON

Jeśli sama masz na sobie welon, bądź widzisz w nim kogoś we śnie prawdopodobnie chciałabyś coś ukryć lub zatuszować, a może wymazać z pamięci przykre doświadczenie? Alternatywnie welon może też oznaczać niewinność i potulność życiową.

JESTEŚ GOŚCIEM WESELNYM

Jesteś gościem weselnym? Może to oznaczać nowy początek lub zmianę w Twoim życiu. Jednak symbolika uczestnictwa w weselu bywa różna – niewykluczone, że oznacza ono, iż coś złego dzieje się w Twojej relacji, ma na nią wpływ negatywna energia (zwłaszcza jeśli na wyśnionym weselu gubisz się dzieje się coś niepokojącego).

Ważne też jak się czujesz jako gość, czy jesteś szczęśliwa, a może podirytowana, zła albo pełna euforii? Te emocje odzwierciedlają aktualny stan Twojej świadomości.

POMINĘŁAŚ ISTOTNĄ RZECZ NA ŚLUBIE

Zagubiona suknia ślubna, spóźniające się druhny, fryzjer i makijażystka, którzy nie dojechali na czas - to koszmary senne każdej panny młodej. Generalnie, mogą oznaczać strach przed utratą kontroli nad organizacją własnego wesela lub po prostu nad nową rolą w swoim życiu.

POJAWIASZ SIĘ NA WŁASNYM ŚLUBIE NAGO

Zazwyczaj nagość pojawiająca się w snach może być symbolem kompromitacji lub obawy przed nią. Jeśli śnicie o nagim występie na własnym ślubie, zastanówcie się, co jest waszą najgorszą obawą. Być może wciąż boicie się otworzyć całkowicie na swojego partnera?

JAK OSZCZĘDZIĆ NA WESELU?

JAK I GDZIE USZYĆ SUKIENKĘ ŚLUBNĄ?