Sennik okres - symbolika

Sen o okresie sugeruje sytuacje powtarzające się okresowo, cyklicznie w Twoim życiu. Może chodzić o coś, co masz do przerobienia lub coś, co zaniedbujesz. Taki sen może wskazywać na sytuacje, jakie przeżywasz co jakiś czas lub to, co nie jest do końca załatwione czy nie zależy to od Ciebie. Na pewno ma inne znaczenie dla kobiet i mężczyzn, ale nie zapowiada jednoznacznie czegoś niedobrego lub dobrego. Sen o miesiączce warto analizować także pod kątem całej sytuacji ze snu, gdyż może oznaczać coś zupełnie innego w różnych aspektach.

Sennik krew okres

Sen o okresie, sen, w którym widzimy krew miesiączkową, może być komunikatem, że warto przyjrzeć się pewnym cyklicznym wydarzeniem. Możliwe, że nie analizujesz ich i nie wyciągasz wniosków. Dopóki tak będzie się działo, to w Twoim życiu będą zdarzać się sytuacje niekomfortowe dla Ciebie. Sen może być przekazem, że najwyższy czas na zamknięcie czegoś.

Sennik dostać okres

W niektórych kulturach i społecznościach, miesiączkujące kobiety były separowane. Był to skutek odbierania ich jako nieczystych, w pewnym sensie skażonych. Patrząc na ten sen przez pryzmat obyczajów w społecznościach, można stwierdzić, że śniący odczuwa potrzebę separacji, odcięcia od otoczenia. Czasami przemyślenie życiowych dylematów może wywoływać podświadomą chęć odcięcia się. To także potencjalna sugestia braku pewności siebie i poczucia niższości w konkretnym środowisku lub ogólnie w życiu.

Sennik mieć okres

Kiedy śnisz, że masz okres, ale nie widzisz krwi i nie zmieniasz podpaski, może to symbolizować zapowiedź harmonii. W Twoim życiu zapanuje spokój i równowaga. Jeśli we śnie jest to początek miesiączki, wtedy jest to sygnał, aby uważać na siebie i swoje zdrowie. Sen o końcu okresu to zapowiedź odzyskiwania sił fizycznych i dobrego nastroju.

Sennik dostać okres w miejscu publicznym

Jeśli śnisz, że dostajesz okres w jakimś miejscu publicznym (w pracy, na ulicy, w sklepie, w szkole), to jest to sygnał, że ktoś Cię obmawia. Możesz paść ofiarą nieprzyjemnych plotek, które będą miały spory wpływ na Twoją opinię w najbliższym otoczeniu.

Sennik menstruacja, miesiączka - inne znaczenie dla kobiet i mężczyzn

O okresie śnią nie tylko kobiety. Mężczyznom również zdarzają się takie sny, choć przecież w życiu realnym menstruacja ich nie dotyczy. Kobietom ten sen może sugerować konieczność wykazania się cierpliwością. Natomiast dla mężczyzn to sugestia, że bardziej lub mniej podświadomie marzą o atrakcyjnej i młodej partnerce.

Sennik okres i podpaska

Kiedy śnisz, że zmieniasz podpaskę lub tampon, to może być zapowiedź problemów, trosk, mniejszych lub większych kłopotów. To również sygnał, aby nie bagatelizować nawet drobnych niepowodzeń i traktować je poważnie, aby nie przerodziły się w coś poważniejszego. Jeśli jednak widzisz krew na podpasce lub tamponie, to jest duża szansa, że spotka Cię coś dobrego lub wzbogacisz się. Jeśli jednak we śnie tylko widzisz lub zakładasz podpaskę, to jest to dobra wróżba dotycząca finansów.

Zobacz także:

Sennik miesiączka kobiety, która już nie miesiączkuje

Sen taki pokazuje osłabienie i znużenie codziennością. Mówi o troskach wynikających z brania na siebie zbyt dużej ilości obowiązków. To także wyraz tęsknoty za latami młodości i wynikającej z nich radości i beztroski. Może być jednak oznaką, że te wszystkie negatywne rzeczy, które są teraz przeżywane, są chwilowe i niebawem miną.

Każdy sen zawsze warto analizować pod kątem własnego życia i brać pod uwagę wszystkie elementy snu. Tylko wtedy można trafnie go zinterpretować.

Autor: Isabella Ozerov - doradca duchowy, jasnowidz, przewodnik po Kronikach Akaszy,
portalzen.pl