Sen o ciąży najczęściej nie wzbudza złych skojarzeń, zwłaszcza gdy taka nocna projekcja dotyczy kobiety podświadomie pragnącej dziecka. Warto jednak podkreślić, że ciąża we śnie nie wróży powiększenia rodziny. Żeby lepiej zrozumieć znaczenie tego symbolu, należy dokładnie przeanalizować cały kontekst nocnych marzeń. Zdarza się bowiem, że nawet najdrobniejszy detal wpływa na interpretację nocnej projekcji.

Sennik: test ciążowy

O teście ciążowym często śnią kobiety, które podświadomie przeczuwają, że są w stanie błogosławionym. W takiej sytuacji, jest to całkowicie naturalne - podświadomość to ogromna siła, która niejednokrotnie wysyła nam ważne sygnały. Zdarza się jednak, że sen o teście ciążowym pojawia się bez związku z planami powiększenia rodziny. Co oznacza w takim przypadku?

Kobieta śniąca o wykonywaniu testu ciążowego podświadomie czuje, że jej życiowy partner nie zapewnia jej poczucia bezpieczeństwa. Symbol ten jest zatem istotną wskazówką, by nieco bliżej przyjrzeć się swojej sytuacji uczuciowej. Być może tkwisz w związku, który nie ma przyszłości?

Pozytywny wynik testu ciążowego oznacza natomiast otwarcie nowego rozdziału w życiu. Negatywny wynik testu zapowiada odłożenie planów na później.

Według innej interpretacji, sen o teście ciążowym ostrzega przed kimś nieżyczliwym, kto obmawia osobę śniącą. Uważaj, bo ta sytuacja może doprowadzić do zerwania więzi z kimś, na kim ci zależy.

Sennik: ciąża. Co oznacza sen o ciąży?

Ciąża we śnie oznacza zmiany, które nastąpią w twoim życiu. Nie będą niespodziewane i gwałtowne. Najprawdopodobniej zostaną zainicjowane przez ciebie (może myślisz o nich już o dłuższego czasu?). Być może twoje zamierzenia i plany wkrótce się spełnią. Potraktuj ten sen jako zapowiedź pozytywnych wydarzeń, które wkrótce będą miały miejsce.

Sen o ciąży ma też inne znaczenia, które interpretujemy w zależności od tego, kto w twoim śnie jest w ciąży.

Sennik: ciąża własna

Jeśli śniło ci się, że sama jesteś w ciąży, to znaczy, że niedługo coś się wydarzy w twoim życiu, na co długo czekałaś. Sen o ciąży dotyczy zmian zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowy, a także w twoim podejściu do życia.

Jeśli miałaś sen o ciąży, przypomnij sobie, czy przebiegała ona bez zakłóceń, czy była zagrożona. To ważny aspekt w interpretacji snu o ciąży.

Jeżeli osoba śniąca widzi samą siebie w ciąży, powinna spodziewać się pozytywnych zmian w swoim życiu. Senny symbol daje nam do zrozumienia, że to już najwyższy czas, by wziąć sprawy w swoje ręce. To jedyna droga prowadząca do sukcesu, zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej.  

W niektórych przypadkach, sen o ciąży wskazuje na potrzebę macierzyństwa. Jeżeli taki motyw często pojawia się w twoich projekcjach nocnych, podświadomość może dawać ci do zrozumienia, że jesteś już gotowa na założenie rodziny.  

Sennik: ciąża bliźniacza

Ciąża bliźniacza w śnie oznacza, że przed tobą podwójna korzyść z tego, co cię spotka. Jeśli sen o ciąży bliźniaczej dotyczy kobiety, to znaczy, że czekają na nią same dobre wiadomości. 

Sen o ciąży mnogiej zapowiada poprawienie sytuacji materialnej i przypływ gotówki.

Co oznacza sen o ciąży bliźniaczej? Taki symbol stanowi istotny komunikat, który wskazuje na znaczne trudności w osiągnięciu celu. Tego snu nie należy jednak traktować jako złej wróżby, nic z tych rzeczy. Podsuwając nam obraz bliźniaczej ciąży, podświadomość stara się zakomunikować, że aby podołać wyzwaniom, które przed sobą stawiamy, trzeba będzie podwoić wysiłki. Będzie to wymagało sporego trudu, ale bez obaw - cały ten wysiłek z pewnością opłaci się. Jeżeli wykażemy się uporem, trud będzie miał przełożenie na ogromny sukces.

Sennik: ciąża niechciana

Sen o byciu w niechcianej ciąży często dotyczy kobiet, które uprawiały seks bez zabezpieczeń i jest naturalną obawą przed niechcianą ciążą. Ciąża niechciana symbolizuje, że w życiu chciałabyś robić coś innego. Może będzie dla ciebie to bodziec do zmian?

Jest jeszcze druga interpretacja snu o niechcianej ciąży: to oznacza, że wkrótce wydarzy się coś, co wywróci twoje życie do góry nogami.

Na jawie zdarza się, że w ciążę zachodzą kobiety, które nie są gotowe na zostanie matką lub gdy ich sytuacja osobista nie sprzyja powiększeniu rodziny. Niechciana ciąża pojawia się także jako motyw sennych marzeń. Jak interpretować taki sen?

Jak wskazuje sennik, niechciana ciąża we śnie jest podświadomym manifestem niezadowolenia z aktualnej sytuacji życiowej. Najprawdopodobniej osoba śniąca wykonuje pracę, która nie daje jej satysfakcji lub mieszka w miejscu, które nie spełnia jej oczekiwań. Niechciana ciąża odnosi się w tym przypadku do pragnienia zmian. Nie wahaj się przed ich wprowadzeniem. Pamiętaj, że tylko ty masz wpływ na swoją rzeczywistość.

Sennik: ciąża zagrożona

Jeśli śniło ci się, że jesteś w ciąży zagrożonej, to znaczy, że w twoim życiu może wydarzyć się coś, co pokrzyżuje ci plany. Lepiej miej się na baczności i bądź na to przygotowana.

W innej interpretacji, sen o niechcianej ciąży stanowi zapowiedź wydarzenia, które sprawi, że świat osoby śniącej wywróci się do góry nogami. Niestety, nie mówimy tu o pozytywnych zmianach.   Sen o ciąży zagrożonej to zapowiedź trudności w realizacji planów.

Sennik: ciężarna kobieta

Jeśli śniła ci się ciężarna kobieta i nie byłaś nią ty, to znaczy, że czeka cię powodzenie w interesach. Może to być nagły przypływ gotówki, podwyżka, prezent. Jeśli w śnie rozmawiasz z ciężarną kobietą, to znaczy, że będziesz miała wyjątkowe szczęście w sprawach materialnych.

Zdarza się, że w snach pojawia się obca kobieta w ciąży. Jeżeli w nocnej projekcji napotykasz taką osobę, nie musisz się obawiać. To niezwykle pozytywny symbol, który wróży ci powodzenie w interesach lub w pracy. Spodziewasz się awansu? Możesz mieć pewność, że cię nie ominie. Pracujesz nad ważnym projektem? Nie martw się, z całą pewnością podołasz temu wyzwaniu. Planujesz zawarcie umowy z nowym interesantem? Jej warunki będą więcej niż tylko satysfakcjonujące.

Uda ci się zrealizować wszystkie plany zawodowe, dzięki czemu poczujesz się spełniona. Wszystko to korzystnie wpłynie na twoje finanse - twoja ciężka praca przełoży się na wymierne korzyści.

Sennik: ciąża koleżanki

Często zdarza się, że w nocnej projekcji widzimy obraz bliskiej nam kobiety, która spodziewa się dziecka. Postaraj się przypomnieć sobie, o kim śniłaś. Ten niepozorny detal ma bowiem fundamentalne znaczenie dla prawidłowości interpretacji twojego snu. 

Sen o ciąży koleżanki jest dobrą wróżbą. Wskazuje, że w twojej głowie narodzi się pomysł, który zapewni ci sukces zawodowy i szczęście w sferze materialnej. Jeżeli myślisz o nowym przedsięwzięciu, nie wahaj się przed wcieleniem swoich planów w życie.

Ciąża koleżanki, czy przyjaciółki może oznacza, że musisz poszukać motywacji wokół siebie. Jeśli w twoim śnie występuje przyjaciółka w ciąży, a ty zaczynasz nowy biznes, to wróży jak najlepiej.

Sennik: ciąża siostry

Co oznacza sen o ciąży siostry? Podobnie jak większość poprzednich, także ten symbol ma pozytywne znaczenie. Przepowiada sukces i powodzenie, ale nie osobie śniącej. W tym przypadku, po zaszczyty sięgnie ktoś inny, najprawdopodobniej osoba bliska dla śniącej. 

Sennik: ciąża córki

Jak interpretować sen o ciąży córki? Matki są obdarzone niezwykle silną intuicją, która podpowiada im, co dzieje się z ich pociechami. Nie oznacza to jednak, że taki symbol należy interpretować w sposób dosłowny.

Gdy śni o tym kobieta, która w realnym życiu ma córkę, może spodziewać się nadejścia niezwykle pomyślnej wiadomości. Uwaga - taka interpretacja jest właściwa wyłącznie w sytuacji, gdy we śnie ciężarna cieszy się ze swojego stanu. Jeżeli jednak ciąża jest powodem jej smutku, sen przepowiada chorobę kogoś bliskiego dla osoby śniącej.

Zdarza się jednak, że symbol ten pojawia się w nocnych projekcjach kobiet, które na jawie nie wychowują córki. W ich przypadku, taki sen to dobry omen. Wróży bowiem sukces i powodzenie